1393 آبان 10 شنبه
پربیننده ترین اخبار
دلاوری های شهدای دانش آموز در دوران دفاع مقدس ستودنی بود/اعتماد مردم به مسئولان بزرگترین سرمایه نظام اسلامی است
آمار سرشماری کشاورزی برای البرز تازه تأسیس حیاتی است/ ضرورت پوشش جامع رسانه ای در فرصت باقی مانده
تاکنون 80 هزار مکان در البرز فهرست برداری شده است
سرشماری کشاورزی یکی از افتخارات هر کشور محسوب می شود
فرودگاه پیام البرز به هاب توزیع کالا و صادرات در کشور تبدیل خواهد شد/ دولت مصمم در اجرای خدمات دولت الکترونیک
درب های دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی در هفته پژوهش گشوده شود/ تحقق سهم پژوهش در دستگاه ها مغفول نماند
وضعیت احداث بیمارستان ایمن البرز تا پایان هفته تعیین تکلیف شود
بازدید استاندار البرز از موزه جانورشناسی پردیس کشاورزی
اجرای طرح " دهکده سلامت در البرز" / دانشگاه پردیس کشاورزی کرج در طرح تفصیلی ویژه دیده شود
طرح جامع پدافند غیرعامل استان البرز تدوین شود/ نقشه راهی در مدیریت حوادث
ستاد تدابیر ویژه مشکلات 18 واحد تولیدی البرز را بررسی کرد
بازدید سرزده استاندار البرز از اداره کل روابط عمومی استانداری// روابط عمومی اداره ای پیچیده با کارهای حساس است
« آموزش و پرورش» بستر گاه حل آسیب های اجتماعی است
البرز و مشهد پایلوت طرح مطالعات آسیب های اجتماعی در کشور
پیام تسلیت مقام معظم رهبری در پی درگذشت حضرت آیت‌الله مهدوی کنی
در پی ارتحال آیت‌الله مهدوی‌کنی؛دولت 2 روز عزای عمومی در سراسر کشور اعلام کرد
البرز خاکریز امنیتی پایتخت است/ همسبتگی مردم ضامن بقاء امنیت در جامعه
سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نظرآباد منصوب شد
فضای امن کشور مرهون تلاش مجاهدان گمنام در وزارت اطلاعات است
غیبت اعضای کارگروه های استانی قابل توجیه نیست/ نظارت بر امنیت سلامت غذایی استان در کارگروهی تخصصی
مأموریت ویژه ای برای ساماندهی رودخانه کرج و مسیر گردشگری کرج – چالوس
گزارش بازدیدی از دهکده حیوانات در دل طبیعت
استان البرز در آینده نزدیک صاحب دهکده توریستی می شود
مصرف کالاهای داخلی؛ درگرو ارتقاء کیفیت تولید و فرهنگسازی مردمی است
روشندلان،سپیدترین قافیه ها را در قصیده زیستن می سرایند
خبرهای رسانه های استان ، نوید بخش آینده ای روشن فرا روی البرز است/ البرز جایگاه واقعی خود را پیدا می کند
نامه های حضرت علی(ع) به مالک اشتر، الگویی برای کارگزاران حکومت اسلامی است
پیام استاندار البرز بمناسبت عید سعید غدیرخم
حمایت دولت از طرح های نوین دربخش کشاورزی/ ضرورت بکارگیری شیوه های نوین آبیاری
فرهنگ سازی و پیشگیری از اعتیاد نیازمند «مدیریت جهادی» و «عزم ملی» است
08
دلاوری های شهدای دانش آموز در دوران دفاع مقدس ستودنی بود/اعتماد مردم به مسئولان بزرگترین سرمایه نظام اسلامی است
چکیده: استاندار البرز در مراسم بزرگداشت شهید فهمیده، نقش شهدای دانش آموز را در طول دوران هشت سال دفاع مقدس ستودنی دانست و گفت: دانش آموزانی همچون شهید فهمیده علیرغم سن کم در مقابل دشمن، از روحیه بالایی برخوردار بودند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمیدطهایی در مراسم گرامیداشت مقام شهید حسین فهمیده همزمان با سالگرد شهادت شهید دانش&... ادامه »
07
آمار سرشماری کشاورزی برای البرز تازه تأسیس حیاتی است/ ضرورت پوشش جامع رسانه ای در فرصت باقی مانده
چکیده: استاندار البرز آمار احصاء شده سرشماری کشاورزی را برای استان البرز حیاتی دانست و گفت: این آمار در تدوین  سند آمایش سرزمینی استان نقش ویژه ای را ایفا می کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ سیدحمیدطهایی عصر چهارشنبه در «دومین جلسه ستاد هماهنگی سرشماری کشاورزی استان» که با حضور عادل آذر رئیس مرکز آمار ایران، معاون برنامه... ادامه »
07
تاکنون 80 هزار مکان در البرز فهرست برداری شده است
چکیده: مدیر اجرایی ستاد سرشماری عمومی کشاورزی البرز با بیان اینکه هیچ مشکلی در امر جمع آوری اطلاعات بهره برداران در استان البرز وجود ندارد، افزود: از آغاز اجرای طرح سرشماری کشاورزی تا کنون 80 هزار مکان فهرست شده که ازاین تعداد اطلاعات 27 هزار و 181 خانوار به ثبت رسیده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی در دومین جلسه ستاد ... ادامه »
07
سرشماری کشاورزی یکی از افتخارات هر کشور محسوب می شود
چکیده: رئیس مرکز آمار ایران با اشاره به اینکه سرشماری ها نشانه عزتمندی و افتخار کشورها در معرفی پیشرفتهاست گفت: در اکثر کشورهای جهان سرشماری کشاورزی و نفوس مسکن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و سرشماری کشاورزی یکی از افتخارات هر کشور محسوب می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عادل آذر در دومین جلسه ستاد هماهنگی سرشماری کشاورزی البرز که ... ادامه »
07
مانور مقابله با بیماری آنفلونزای حاد پرندگان در استان البرز برگزار شد
چکیده: همزمان با پنجمین روز از هفته پدافند غیر عامل برنامه مانور زیستی پدافند غیر عامل با موضوع مقابله با بیماری آنفلونزای فوق حاد طیور در اداره کل دامپزشکی استان البرز با حضور ادارات ذی ربط برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، با عنایت به قرار گرفتن در هفته پدافند غیر عامل  مانور مقابله با بیماری آنفلونزای فوق حاد پرندگان با حضور... ادامه »
07
فرودگاه پیام البرز به هاب توزیع کالا و صادرات در کشور تبدیل خواهد شد/ دولت مصمم در اجرای خدمات دولت الکترونیک
چکیده: استاندار البرز ضمن اشاره بر پتانسیل های  توسعه محور در حوزه خدمات الکترونیک، فرودگاه پیام را یکی از این ظرفیت ها برشمرد و گفت: این بسترفراهم است که البرز در آینده نزدیک با برخورداری از  فرودگاه پیام به هاب توزیع کالا و صادرات در کشور مبدل شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، صبح امروز حسین مهری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرک... ادامه »
06
برنامه  "صفر و یک" را از رادیو دانش بشنوید
چکیده: برنامه "صفرو یک" را از شنبه تا چهارشنبه از رادیو دانش بشنوید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، به نقل از روابط عمومی رادیو دانش؛برنامه "صفر ويك" كاري است از گروه دانش و زندگي راديو دانش به تهیه كنندگي سيد حميدرضاحسيني و گويندگي مژگان ذوالفقارخاني، كه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 و سي دقيقه تا 16 و چهل و پنج دقيقه از شبكه راديويي دانش... ادامه »
06
برگزاری آزمون مصاحبه استخدامی شهرداری های البرز
چکیده: دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز در اطلاعیه ای از برگزاری آزمون مصاحبه استخدامی شهرداری های استان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، در متن این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان در آزمون تخصصی مورخ 21/6/93 شهرداریهای تازه تأسیس استان البرز (سه برابر ظرفیت)در رشته های شغلی حسابدار، کارشناس تحلیل گرسیستم، کارش... ادامه »
06
ضرورت اتصال دستگاه های اجرایی به حلقه فیبرنوری
چکیده: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز  بر ضرورت اتصال دستگاه های اجرایی به حلقه فیبرنوری تأکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، «اولین جلسه  کارگروه دولت الکترونیک» به ریاست استاندار البرز و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، شهردار کرج، معاون دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت اس... ادامه »
06
برگزاری اولین جلسه "کارگروه توسعه دولت الکترونیک" در البرز
چکیده: استاندار البرز از برگزاری اولین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیکی،با هدف استقرار دولت الکترونیک در البرز خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمیدطهایی در جریان کارگروه توسعه دولت الکترونیک در استان گفت: در نخستین گام باید ظرفیت های خدمات الکترونیک در دستگاه ها احصاء شده و میزان آمادگی در ایجاد زیرساخت های دولت الکترونیک ا... ادامه »
06
درب های دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی در هفته پژوهش گشوده شود/ تحقق سهم پژوهش در دستگاه ها مغفول نماند
چکیده: استاندار البرز بر ضرورت پیگیری دستگاه ها جهت تحقق سهم بودجه پژوهشی و تحقیقاتی تأکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمیدطهایی درجلسه هماهنگی برنامه های ستاد بزرگداشت هفته پژوهش که در سالن کنفرانس استانداری برگزار شد، ضمن اشاره قراردادن ظرفیت های غنی استان در برخورداری از مراکز علمی و تحقیقاتی، با طرح این سئوال که به واقع... ادامه »
05
بزرگداشت مرحوم" آیت الله مهدوی کنی" در کرج برگزار شد
چکیده: مراسم ختم مرحوم" آیت‌الله مهدوی‌کنی (رضوان الله علیه)" با حضور مسئولان استان در مصلی کرج برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،عصر امروز دوشنبه مراسم بزرگداشت عالم مجاهد و پارسا حضرت آیت الله مهدوی‌کنی (رضوان الله علیه)؛در مصلی کرج با حضور مسئولان استانی و روحانیت معزز در مصلی کرج برگزار شد. در این مراسم آیت&zw... ادامه »
05
بازدید استاندار البرز از موزه جانورشناسی پردیس کشاورزی
چکیده: موزه جانور شناسی دانشگاه پردیس کشاورزی کرج یکی از بناهای قدیمی و تاریخی است که در دو طبقه انواع حیوانات و جانواران را در خود جای داده است؛ حضور در این موزه، مقصد بازدید نیم روزی استاندار البرز و هیئت همراه بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، اینجا دانشگاه پردیس کشاورزی کشور است؛ جایی در دل شهر کرج، که انبوه درختان سربه فلک کشیده... ادامه »
05
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان کرج منصوب شد
چکیده: استاندار البرز در حکمی«رضا عسگری» رابعنوان «معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان کرج» منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، در متن این حکم آمده است: جناب آقای رضا عسگری با استعانت از ذات اقدس ربوبی و با عنایت به تعهد، تخصص، شایستگی، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت« معاون... ادامه »
05
احداث اکو پارک استان البرز برررسی شد
چکیده: موضوع احداث پارک طبیعت و حیات وحش استان البرز روزدوشنبه در نشستی بررسی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی،  معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز دراین نشست با تاکید بر برنامه ریزی های منسجم برای اجرای پروژه های عمرانی گفت: موضوع پارک طبیعت و حیات وحش البرزدر سال 82 مورد بررسی قرارگرفت که در سال 83 بخشی از ار... ادامه »
صفحه 1 از 325اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین