1393 ارديبهشت 04 پنجشنبه
حداقل
پربیننده ترین اخبار
دیدار معاون رئیس جمهور با خانواده «شهیدان نژاد فلاح و کرمیار»
آغاز نخستین نشست خبری «همایش ملی فرصت های برد برد البرز»
استاندار البرز تشريح كرد: «فرصت هاي بُرد - بُرد البرز» چگونه شكل گرفت
سالن شهیدان نژاد فلاح 20 اردیبهشت ماه میزبان سرمایه گذاران سراسر کشور
گمرک پیام به عنوان گمرک تخصصی ترخیص خودرو تعیین شد
روش برنامه ریزی را در استان تغییر دادیم
با فرهنگ محبت، زمین را سیراب کنیم
نانوایی های استان البرز رتبه بندی می شوند
فرصت های برد برد سرمایه گذاری البرز دریچه ای رو به دهکده گردشگری سینمایی می گشاید
جشنی برای بانوان خانواده استانداری البرز
مسئله زن از مسئله خانواده قابل تفکیک نیست
استاندار البرز سالروز شکفتن یاس نبوی را به مادران و بانوان تبریک گفت
ملت و دولتمردان در دستگاه هااقتدار قوای مسلح و ارتش را الگوی خود در مدیریت جهادی قرار دهند
فرودگاه پیام مهیای ورود مسافران می شود
توسعه مراکز بهداشتی و درمانی استان البرز در دستور کار /3 بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی
پیمایش تصویری استاندار البرز از آخرین وضعیت سراسر راه های استان در یک نگاه
بازدید استاندار البرز از تنها شرکت خودرو سازی صاحب پروانه طلایی در استان
منطقه ویژه پیام به منطقه «آزاد اقتصادی» تبدیل می شود
طرح های زیربنایی در استان البرز بستر ساز توسعه سرزمینی/ پایان نامه های دانشگاهی منابعی جامع برای البرز شناسی
کلنگ احداث دفتر امام جمعه شهر گرمدره به زمین زده شد
ضرورت ترسیم «مهندسی فرهنگی اقتصادی» در استان البرز/ واژگان شناسی شعار سال 93 در شورای مشورتی توسعه البرز
انسجام و وحدت رویه بین مدیران استان و ائمه جماعات حاکم است
پیام استاندار البرز به مادران صبور شهیدان //درخشش صبر مادران شهید در چکاد بلند ایثار
البرز از استانهای شاخص در حوزه شورای فرهنگ عمومی / ضرورت توسعه سرانه های فرهنگی در قالب فراخوان فرصت های برد برد البرز
استان البرز" 20 اردیبهشت ماه" میزبان سرمایه گذارانی از سراسر کشور / همایش فرصت های برد برد البرز به مدت 6 روز برگزار می شود
تحلیل: فرصت های برد برد البرز منشوری تمام نما از راهبردهای اقتصاد مقاومتی// به بار نشستن شکوفه های تدبیر در اردیبهشت اقتصادی البرز
تازه شدن دیدار معاون عمرانی استاندار با شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرستانها
استاندار و فرمانداران البرز از دریافت یارانه انصراف دادند
سریزدی: اتصال کوهسار به شمال غرب پایتخت فرصتی برای سرمایه گذاری های کلان ملی/آغاز بازدیدهای دوره ای معاون استانداراز شهرداری ها و احصاء ظرفیتها
در استان البرز هیچ سرمایه‌ ای به هدر نخواهد رفت
04
خانواده «شهیدان نژاد فلاح» اسنادی  ارزشمند در دست دارند/ تقدیم  4 فرزند به انقلاب اوج ارادت و خلوص به رهبری و نظام اسلامی است
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه جامعه مدیون تمام خانواده های شهدا است بخصوص شما خانواده هایی که سه یا چهار شهید تقدیم انقلاب کرده اید؛ گفت: امروز خانواده نژاد فلاح اسنادی بزرگ و ارزشمند در دستشان است که امیداوریم فرزندان شهدا و خانواده هایشان راه شهدا را تداوم بخشند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری الب... ادامه »
04
دیدار معاون رئیس جمهور با خانواده «شهیدان نژاد فلاح و کرمیار»
چکیده: معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با سفر به شهرستان ساوجبلاغ روستای خور دیداری با خانواده شهیدان نژاد فلاح و کرمیار داشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، صبح امروز حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در رأس هیئتی با سفر به شهرست... ادامه »
04
استاندار البرز تشريح كرد: «فرصت هاي بُرد - بُرد البرز»  چگونه شكل گرفت
چکیده: استاندار البرز فرایند شکل گیری و نحوه استقبال از طرح«فرصت هاي بُرد - بُرد البرز» را تبیین و تشریح کرد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري البرز، سيدطاهرطاهري عصر سه شنبه در نشست خبري «فرصت هاي بُرد - بُرد البرز» كه با حضور معاونان هماهنگی امور عمرانی و توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز و با حضور قابل توجهي... ادامه »
03
پیش بینی 400 طرح با 5 هزار ميليارد تومان سرمايه در« فرصت های بُرد بُرد البرز»
چکیده: استاندار البرز اعلام کرد: در طرح فراخوان فرصت های برد برد البرز 400 طرح دیده شده که برای اجرا نیازمند 5 هزار میلیارد تومان حجم سرمایه گذاری است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدطاهرطاهری در ادامه نشست خبری که با محوریت « همایش فرصت های برد برد البرز» در سالن کنفرانس های استانداری برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: در طرح ... ادامه »
03
گمرک پیام به عنوان گمرک تخصصی ترخیص خودرو تعیین شد
چکیده: استاندار البرز به همراه سه معاون برنامه ریزی و اشتغال، توسعه مدیریت و منابع انسانی و هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در دیداری مشترک با دکتر کرباسیان رئیس گمرک به تبادل نظر پرداختند.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مهندس سید طاهر طاهری از ترخیص خودروهای زیر 2500 سی سی در فرودگاه پیام خبر داد  و گفت: در ادامه دیدارهای تی... ادامه »
03
اعلام نرخ کارمزد ثبت نام بیمه سلامت در دفاتر پیشخوان دولت استان البرز
چکیده: دبیر کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان البرز از آغاز ثبت نام بیمه سلامت خبر داد و نرخ ثبت نام این طرح را اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، امیرحسین فرد علیرضایی با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و نگاه ویژه ای که به مسئله بهداشت و درمان مردم وجود دارد،فرایند ثبت نام« بیمه سلامت»... ادامه »
03
استان البرز بالانس تخت های بیمارستانی پایتخت می شود/ احداث 2 بیمارستان 1500 تخت خوابی در البرز
چکیده: معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری البرزگفت:  بالانس تخت های بیمارستانی کشور در استان البرز کلید زده خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مجید سر یزدی با بیان این مطلب در نشست خبری که با محوریت « همایش فرصت های برد برد البرز» در سالن کنفرانس های استانداری برگزار شد اظهار داشت: با توجه به اینکه استان امکانات و ز... ادامه »
03
رئیس کارگروه ارتباطات و فن آوری اطلاعات ( سایبری) پدافند غیرعامل استان البرز منصوب شد
چکیده: استاندار البرز در حکمی رئیس کارگروه ارتباطات و فن آوری اطلاعات ( سایبری) پدافند غیرعامل استان البرز  را منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدطاهرطاهری در حکمی «  امیر حسین فرد علیرضایی را به عنوان رئیس کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات( سایبری) پدافند غیرعامل استان البرز» را منصوب کرد. در متن این حکم آم... ادامه »
03
روش برنامه ریزی را در استان تغییر دادیم
چکیده:  سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری البرز با بیان اینکه روش برنامه ریزی در توسعه استان با روی کار آمدن تیم دولت تدبیر و امید تغییر کرده است، گفت: روش برنامه ریزی ها را در استان بر اساس داشته ها و پتانسیل ها تعریف کردیم نه بر اساس نیازها و نداشته ها. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مجید سر یزدی با بیان این مطلب در نشست خبر... ادامه »
02
احداث 7 دهکده در استان رهاورد فرصت های برد برد البرز
چکیده: استاندار البرز از اجرای طرح 7 دهکده بزرگ در استان خبر داد و گفت: طرح احداث 7 دهکده بزرگ در استان که زمینه ساز توسعه متوازن است در دستور کار فرصت های برد برد البرز قرار دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدطاهرطاهری در ادامه نشست خبری که با محوریت « همایش فرصت های برد برد البرز» در سالن کنفرانس های استانداری برگزار شد، ... ادامه »
02
سالن شهیدان نژاد فلاح 20 اردیبهشت ماه میزبان سرمایه گذاران سراسر کشور
چکیده: استاندار البرز ضمن اعلام زمان و مکان فرصت های سرمایه گذاری البرز جزئیات بیشتر این همایش را تشریح کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدطاهرطاهری در نشست خبری که با محوریت « همایش فرصت های برد برد البرز» در سالن کنفرانس های استانداری برگزار شد، ضمن تشریح فرایند شکل گیری  این طرح ملی زمان و مکان همایش مذکور را نیز اعل... ادامه »
02
آغاز نخستین نشست خبری «همایش ملی فرصت های برد برد البرز»
چکیده: نخستین نشست خبری همایش فرصت های برد برد البرز با حضور جمعی از اصحاب رسانه در استانداری البرز آغاز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، از دقایقی پیش دفتر اجتماعات استانداری البرز میزبان جمعیت قابل توجهی از اصحاب رسانه و خبرنگاران شده است. این نشست خبری با حضور سیدطاهر طاهری استاندار البرز، مجید سریزدی سرپرست معاونت هماهنگی ا... ادامه »
02
سعدی شاعری برای تمام نسل ها
چکیده: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از سعدی شاعری برای تمام نسل ها یاد کرد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حمید رضا عسگری با بیان این مطلب در چهارمین نشست تخصصی «سعدی شناسی» اظهار داشت: اول اردیبهشت ماه، روز بزرگداشت سعدی، بهانه ای شد تا چهارمین نشست تخصصی سعدی شناسی در محل مجتمع آفرینش های کانون پرورش فک... ادامه »
02
با فرهنگ محبت، زمین را سیراب کنیم
چکیده: امروز روزی به نام زمین است. ما چقدر زمین را قدر می نمائیم و مراقب هستیم تا آه نکشد؟!...  آسمانی آبی و پر از پرنده، زمینی سبز و پر از گل های وحشی، رودخانه های زلال با ماهی ها، درختان سایه گستر با آشیانه پرندگان و .... اینها روزی نقاشی کودکان از این کره خاکی بود و اما امروز هیاهوی آلودگی های زندگی شهری رنگ باخته و به خاکستری رفته است و زمین، خو... ادامه »
01
بررسی فعالیت های کمیسیون دانشجویی در استان
چکیده: مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز از بررسی فعالیت‌های کمسیون دانشجویی خبر داد.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، پرویز کوثری با بیان این مطلب در  اولین جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان در سال جدید با اشاره به آغاز بهار طبیعت و سال نو هجری شمسی و عید باستانی،سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) وروز ولادت حضر... ادامه »
صفحه 1 از 264اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین