1395 شهريور 03 چهارشنبه
پربیننده ترین اخبار
بازار سرمایه برای جذب سرمایه گذاری خارجی در البرز آماده است

در نشست خبری معاون استاندار با اصحاب رسانه مطرح شد: 

افتتاح 52 پروژه ویژه هفته دولت در شهرستان اشتهارد

با آغاز برنامه های هفته دولت/

دولت فضای حصر اقتصادی را شکست/بخش خصوصی در راس نگاه هیات دولت/دشمن قابل اعتماد نیست باید همواره آماده باشیم/اهتمام دولت برای کاهش تورم به زیر 9 درصد/ تحقق اقتصاد مقاومتی حول فرامین مقام معظم رهبری
استاندارالبرز و مدیران استان به دیدار مردم روستای پلنگ آباد اشتهارد رفتند

فلسفه دیدارهای مردمی شناخت مشکلات مناطق است؛

البرز بر سکوی دوم سرمایه گذاری خارجی در کشور
تمهیدات لازم در شورای ترافیک استان البرز اندیشیده شد
برخی منتقدان دولت منافع ملی را نشانه گرفته اند /برجام سایه شوم 6 قطعنامه را برداشت/درآمد نفتی ایران در مرز 35 میلیارد دلار/سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری بعد از برجام در البرز

مشروح سخنان استاندار البرز در دیدار با فعالان سیاسی/

ساماندهی فرصت های شغلی البرز منطبق با سندچشم انداز توسعه استان باشد

تأکید استاندار البرز در کارگروه اشتغال:

200کلاس مهیای مهرماه/ بیش از 1000 کلاس درس ارمغان دولت یازدهم در استان البرز

استاندار البرز در شورای آموزش و پرورش استان:

پیام تبریک استاندارالبرز به "کیمیاعلیزاده" بانوی مدال آور المپیک
دولت یازدهم تشکیلاتی ورشکسته را تحویل گرفت
لزوم توجه در پاکسازی نقاط آلوده بدون سرایت

استاندار البرز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان/

مبارزه با مواد مخدر با فرافکنی رقم نمی خورد/ بانک اطلاعاتی دبیرخانه شورای هماهنگی های مواد مخدر استان تدوین شود

معاون سیاسی استاندار در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر/

بانک اطلاعاتی سالمندان استان البرز تدوین شود
سالمندان فراموش شدگان کوران کار اداری نباشند/
سمینار اجلاس نماز با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی
قطارشهری چین به البرز می رسد

سرآغاز همکاری البرز و چین/

برجام درب دکان سودجویان را بست

استاندار البرز در تشریح آثار پسا برجام/

پیگیری استاندار البرز برای تحقق مطالبه ای فرهنگی در خاکریز خدمت

دبیرخانه مرکزی کنگره بزرگداشت سرداران و شهدای البرز فعال شد/

قدردانی استاندارالبرز ازحسن اعتماد دولت در تفویض اختیار به مدیران مناطق/«اقتصاد مقاومتی» تیتر یک برنامه های دولت /ثبات منابع آبی استان تا افق 1400 به شرط همراهی وزارت نیرو/لزوم انعکاس ویژه خدمات دولت در هفته دولت

مشروح خبر سیزدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان/

وزیر نیرو به البرز می آید

فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی استان از فرازها و فرودهای منابع آبی در استان گفت/

طرح جامع خطر پذیری در حال تدوین است

معاون استاندار البرز:

خانه های روستایی در البرز بیمه شوند
معاون عمرانی استاندار
کارت هوشمند به صندوق های 96 کرج برسد / تقویت زیرساخت های فیبر نوری در استان ضروری است/ علت ثبت دیر هنگام مرگ و موالید بررسی شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در دیدار با خانواده اداره کل ثبت احوال/

فرهنگسرای ایثار و شهادت در استان ایجاد شود
استان البرز خاستگاه هنرمندان و چهره های ماندگار هنر خوشنویسی / چراغ ایوان هنرمندان استان روشن شود
استاندار البرز در آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره خوشنویسی رضوی/

در تکمیل سازه های سبک و معماری نوین از انرژی خورشیدی استفاده شود

تأکید استاندار در شورای فنی استان:

مدیران ارشد استان ایراد فنی گرفتند
رسالت رسانه ها در مدیریت فضای مجازی چیست؟

استاندار البرز در ضیافتی با رسانه ها در روز خبرنگار/

کمیته های ستاد اربعین حسینی در استان فعال شود
به منویات مقام معظم رهبری در ریشه کنی آسیب های اجتماعی استان عمل خواهم کرد/اثبات می کنم البرز استانی استراتژیک در کشور است
02
دیدار استاندار البرز با خانواده معظم شهدا و جانبازان اشتهارد
چکیده: استاندار البرز همزمان با آغاز هفته دولت طی سفر به شهرستان اشتهارد دیداری با خانواده دو شهید سرافراز« اسدالله و محسن صفری مطلق» و «حبیب اله ملاحسنی» جانباز 70 درصد و «سیدحسن موسوی» جانباز 30 داشتند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«سیدحمیدطهائی» عصر دوشنبه در ادامه سفر به شهرستان اشتها... ادامه »
02

در نشست خبری معاون استاندار با اصحاب رسانه مطرح شد: 

 بازار سرمایه برای جذب سرمایه گذاری خارجی در البرز آماده است
چکیده: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت : ورود سرمایه‌گذاری خارجی از طریق بازار سرمایه امکان پذیر است و این بازار می‌تواند به شکل بازوی قدرتمندی در جذب سرمایه‌گذاری خارجی عمل کند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، عبادالله کامکار در نشست خبری اصحاب رسانه و مدیران اقتصادی استان البرز که عصر سه شنبه در سالن جل... ادامه »
02
نشست خبری مدیران حوزه اقتصادی استان البرز برگزار شد
چکیده: نشست خبری معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و مدیران اقتصادی استان البرز با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، عصر امروز همزمان با اولین روز از هفته دولت نشست خبری مدیران اقتصادی استان برگزار شد.  مدیران اقتصادی استان در جمع خبرنگاران حاضر شدند و به توضیح و تفصیل فعالیت ها ی اقتصادی این ا... ادامه »
02

فلسفه دیدارهای مردمی شناخت مشکلات مناطق است؛

 استاندارالبرز و مدیران استان به دیدار مردم روستای پلنگ آباد اشتهارد رفتند
چکیده: استاندار البرز گفت: مسئولان در جریان دیدارهای مردمی از نزدیک با مسائل و مشکلات مناطق آشنا شده و به دنبال حل آنها خواهند بود.  به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،"سید حمید طهائی" ظهر سه شنبه بعد از اقامه نماز در جمع مردم اشتهارد در بخش پلنگ آباد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر رجایی و باهنر و تمامی شهدای دولت اظهار داشت: شهیدان رجای... ادامه »
02
مدیرکل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری البرز: 


 90 درصد نامه‌های ثبت‌شده در سامانه سامد البرز رسیدگی شد
چکیده: مدیرکل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری البرز گفت: تعداد 144 هزار و 234 مورد ازنامه های ثبت شده در سامامه سامد البرز به دستگاه های اجرایی برای پیگیری ارجاع شده که حدود 90 درصد آن مورد رسیدگی قرار گرفته است.  به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، علی حاجیوند در حاشیه سفر استاندار به شهرستان اشتهارد به مناسبت هفته دولت با اشاره ... ادامه »
02
دولت فضای حصر اقتصادی را شکست/بخش خصوصی در راس نگاه هیات دولت/دشمن قابل اعتماد نیست باید همواره آماده باشیم/اهتمام دولت برای کاهش تورم به زیر 9 درصد/ تحقق اقتصاد مقاومتی حول فرامین مقام معظم رهبری
چکیده:  استاندار البرز گفت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید فضای مناسبی را در داخل و خارج از کشور برای توسعه مراودات ایجاد کرده است. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز ،"سیدحمیدطهائی"پیش از ظهر دوشنبه در آیین افتتاح پروژه های شهرستان اشتهارد با درود بر روح شهدای دولت اظهارداشت: منافقین شهیدان رجائی و با هنر را از ما گرفتند،منش شهدای دولت باید سیره ... ادامه »
02

با آغاز برنامه های هفته دولت/

افتتاح 52 پروژه ویژه هفته دولت در شهرستان اشتهارد
چکیده: استاندار البرز در راس هیاتی از مدیران استانی با سفر به شهرستان اشتهارد، ضمن افتتاح پروژه ها و طرح های ورزشی و صنعتی، دیدارهایی نیز با مردم و خانواده های معظم شهدا خواهند داشت. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، کاروان تدبیر و امید البرز به سکان داری «سیدحمیدطهائی» استاندار البرز، همزمان با آغاز گرامیداشت هفته دولت سفرهای شهرستانی خو... ادامه »
02
در اولین روز از گرامیداشت هفته دولت
سالن ورزش پهلوانی پوریای ولی با دستان استاندار البرز افتتاح شد
چکیده: طی مراسمی با حضور استاندار البرز،معاونان و جمعی از مدیران کل استان سالن ورزشی شهرستان اشتهارد که در جهت گسترش فرهنگ پهلوانی آماده بهره برداری شده بود به خط افتتاح رسید. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،صبح دوشنبه در اولین روز از هفته دولت، طی مراسمی با حضور"سیدحمیدطهائی" استاندار البرز،مدیرکل ورزش و جوانان البرز و جمعی از مدیران استان و شهرس... ادامه »
02
کاروان تدبیر و امید البرز به اشتهارد رسید 
گلزار شهدای اشتهارد با آغاز هفته دولت گلباران شد
چکیده: استاندار البرز با همراهی معاونان و هیاتی از مدیران کل استان بمنظور بازدید و افتتاح پروژه های هفته دولت به شهرستان اشتهارد سفر کردند . به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،صبح دوشنبه با آغاز برنامه های هفته گرامیداشت دولت،"سید حمید طهائی"استاندار البرز به همراه معاونان و مدیران کل استان با حضور در گلزار شهدای شهرستان اشتهارد با شهدای انقلاب اسلامی ... ادامه »
01
هفته دولت فرصت انعکاس بخشی از زوایای پنهان خدمات دولت‌مردان است
چکیده: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با بیان اینکه هفته دولت زمانی برای انعکاس بخشی از زوایای پنهان خدمات و اقدامات دولت‌مردان است گفت: هفته دولت این امکان ارزشمند را فراهم می‌سازد تا سالی یکبار هم که شده، بخشی از زوایای پنهان خدمات و اقدامات دولتمردان منعکس و اهم اقدامات، مرور و یادآوری شود. به گزارش روابط عمومی استانداری البر... ادامه »
01
استاندار البرز در گفتگوی ویژه خبری برنامه های دولت را برای مردم تشریح کرد
چکیده: استاندار البرز با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری، بخشی از دستاوردهای دولت و برنامه های هفته گرامیداشت دولت را به مردم اعلام کردند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، «سیدحمیدطهائی» عصر دوشنبه در آستانه آغاز هفته دولت با حضور در برنامه" گفتگوی ویژه خبری، که به صورت زنده و مستقیم از شبکه استانی البرز روی آنتن رفت، با مردم سخن گفت. و... ادامه »
01

در نشست خبری استاندار برنامه های هفته دولت تشریح شد/

افتتاح 317 پروژه عمرانی استان البرز در هفته دولت
چکیده: استاندار البرز از افتتاح 317 پروژه عمرانی استان البرز و با اعتباری بالغ بر 25 هزار و 632 میلیارد ریال در شهرستانهای مختلف استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، «سیدحمیدطهائی» عصر دوشنبه در نشست خبری تشریح برنامه های هفته دولت که در سالن شهدای دولت و با حضور شماری از رسانه ها تشکیل شد ضمن گرامیداشت این ایام اظ... ادامه »
01
رسانه ها در مسیر همدلی و همزبانی حرکت کنند/ عوام فریبی بزرگترین آفت های جامعه است/ نقد سازنده باید با راهکار همراه باشد
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه عوام فریبی یکی از مشکلات و آفت های بزرگ جامعه است که اگر بر آن فائق شویم بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد، تصریح کرد: رسانه ها باید در مسیر همدلی و همزبانی حرکت کنند ونقد سازنده ای را ارائه دهند که همراه با راهکارهای عملیاتی باشد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«فتح اله حق... ادامه »
01
البرز بر سکوی دوم سرمایه گذاری خارجی در کشور
چکیده: استاندار البرز در نشست خبری خود با رسانه ها بخشی از دستاوردهای دولت را در این استان تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، «سیدحمیدطهائی» عصر دوشنبه در نشست خبری تشریح برنامه های هفته دولت که در سالن شهدای دولت برگزار شد، بخشی از دستاوردهای دولت را در بخش توسعه سرانه های بهداشتی و درمانی تشریح و اظهار داشت: با تلاش دولت ت... ادامه »
01
مدیرکل اقتصادی و اموربین الملل استانداری :


 اقتصاد مقاومتی از کلام تا عمل در البرز
چکیده: اعضاي دبیرخانه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان البرز صبح  دوشنبه با حضور در بانک های عامل استان، گام عملياتي خود را براي تحقق مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برداشتند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، صمد بهزاد مدیرکل اقتصادی وامور بین الملل صبح دوشنبه با  مدیرکل صنعت و معدن و کارشناسان دبیرخانه و جمعی از اعضای ستاد تسهیل ... ادامه »
صفحه 1 از 462اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین