1393 شهريور 27 پنجشنبه
پربیننده ترین اخبار
دانشکده پژوهش های علوم انسانی در استان البرز زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی
تجاری سازی پژوهش های علمی در شرکت های دانش بنیان ریل شتاب گیری و توسعه البرز
بودجه استانی البرز صرف گشایش راه های ملی می شود
استاندار البرز در جمع کارآفرینان و تعاونگران برتر: کلیدرونق اقتصادی کشور در تولید است
مشروح آنچه در شورای آموزش و پرورش استان گذشت/ شهرداری که بعد از 40 سال هنوز در خاطره دانش آموز ماندگار است، طرحی نو در آموزش و پرورش دراندازیم
سالن های ورزشی خالی استان در اختیار مدارس کم برخوردارشهر قرارگیرد
البرز به شرط تأمین امکانات، پشتیبان تهران درکوران بحران حوادث خواهد بود
پرونده سرمایه گذاری استان،در میزگردی اقتصادی گشوده شد
نگاه روشن دولت به آسمان" فرودگاه پیام" /بسته خدمات مسافربری پیام چشم انتظار تصمیم سازمان هواپیمایی کشور
بیکاری عمده دغدغه استان البرز/ مدیران، کارگروه استانی اشتغال را جدی بگیرند
ضرورت ترسیم نقشه راه وزارت ارتباطات در فرودگاه پیام
سفر نیم روزه استاندار البرز به مقصد فرودگاه پیام
تعامل، وحدت و انسجام رمز توسعه امور شهری در استان البرز
رسالت البرز پژوهان معرفی آثار گذشتکان همراه با توسعه استان است// راه اندازی موزه مردم شناسی در استان
فرهنگ حفاظت از محیط زیست در جامعه نهادینه شود
درک و معرفت ساحت مقدس علی بن موسی الرضا(ع) مرزها را درنوردیده است
ستاد "راه و فضای سبز استان" در مسیر آبیاری باغات تا درختکاری 500 هکتاری اراضی شمال غربی کرج
اجرای مراسم سان و رژه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در استان البرز
شایسته سالاری سرلوحه انتخاب کارمندان باشد
گام های بلند دولت یازدهم در مسیر خروج از مهار تورم وخروج از رکود اقتصادی / جشن احیاء صنایع در استان
افتتاح مجتمع ورزشی و کلنگ زنی فرهنگسرای فجر در محمدشهر کرج
کوله باری از جنس خدمت توشه کاروان هیئت نمایندگان دولت تدبیر و امید البرز / 3 ماه تأمل یکسال تجربه در یک هفته
ابتکار عمل مرکز فنی و حرفه ای در تلفیق مهارت های حرفه ای و آموزش
تحقیقات کویرشناسی در اشتهارد ضروری است/ تفکیک شبکه آب شرب و مصرفی تنها راه نجات آب
کاروان نمایندگان هیئت دولت تدبیر و امید البرز وارد شهرکویری اشتهارد شد
حمایت از کارآفرینان و سرمایه گذاران، توسعه استان البرزرا شتاب می بخشد
عدم تناسب بین رشد جمعیت و زیرساخت ها در البرز نگاه ویژه هیئت دولت را می طلبد
استاندار البرز: رسانه های استان البرز در هفته دولت سنگ تمام گذاشتند
پیگیری موضوع آب،معادن و آموزش شهرستان ساوجبلاغ در جلسه شورای مشترک اداری
استاندارالبرز در جمع جامعه پزشکی: زمینه اقبال بخش خصوصی را در توسعه سرانه های درمانی فراهم آوریم
26
حامل پیام ما به دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدرباشید؛ استان جوان البرز نیازمند نگاه ویژه مسئولان کشوری است
چکیده: استاندار البرز با بیان اینکه استان جوان البرز در تکاپوی ایجاد زیرساخت های یک استان است، خواستار نگاه ویژه مسئولان کشور به این استان تازه تأسیس شد. به گزارش واحدخبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمیدطهایی عصر چهارشنبه درآیین اعطا احکام ریاست و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در استان البرز، در سالن شهدای دولت، اظهار ... ادامه »
26
البرز کمربند ایمنی پایتخت در مبارزه با مواد مخدر است
چکیده: قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدرکشور گفت: استان البرز یکی از استانهای مهم کشور و کمربند ایمنی پایتخت است بنابراین میزان ایمنی و امنیت مردم در این استان در پایتخت نیز اثرگذار خواهد بود. به گزارش واحدخبراداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، دکترعلیرضاجزینی عصر چهارشنبه درآیین اعطا احکام ریاست و دبیر شورای هماهنگی م... ادامه »
26
دانشکده پژوهش های علوم انسانی در استان البرز زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی
چکیده: استاندار البرز گفت: ساخت دانشکده پژوهش های علوم انسانی تاثیر به سزایی در کاهش آسیب های اجتماعی استان دارد .  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی با بیان این مطلب ظهر امروز در نشستی مشترک که با حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور و اعضای جهاد دانشگاهی استان ، رئیس سازمان صنعت و معدن و تعدادی از مسئولین دستگاه های اجرایی ... ادامه »
26
خبرگزاری ایسنا از رسانه‌های مرجع است/ درهای استانداری به روی رسانه ها باز است
چکیده: مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری البرز گفت: خبرگزاری ایسنا از رسانه‌های مرجع است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، توکل لطفی، در آیین افتتاحیه رسمی خبرگزاری دانشجویان ایران "ایسنا"www.alborz.isna.ir منطقه البرز طی سخنانی اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا تا کنون نقش به سزایی در انتشار اخبار سیاسی، اجتماعی، فرهنگی  و ... کشور داشته ... ادامه »
26
تجاری سازی پژوهش های علمی در شرکت های دانش بنیان ریل شتاب گیری  و توسعه البرز
چکیده: استاندار البرز با اشاره به اینکه سهم این استان از شرکت های دانش بنیان و تولید ثروت مطلوب است، گفت: تجاری سازی پژوهش های علمی در شرکت های دانش بنیان ریل شتاب گیری  و توسعه البرز را سرعت می بخشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز، طی سخنا... ادامه »
26
بازدید استاندار البرز از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی
چکیده: استاندار البرز از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی بازدید بعمل آورد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی ظهر امروز  با هدف آشنایی با کارکردهای  فعالیت‌های علمی جهاددانشگاهی و بررسی مشکلات واحدهای تولید کنندگان ؛ از بخش های مختلف مجتمع شهدای جهاد دانشگاهی بازدید کرد. وی در این بازدید از واحدهای مستقر در... ادامه »
26
طالقان صاحب جایگاه CNG می شود/ افزایش سهمیه سوخت شهرستان طالقان
چکیده: مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز از اجرای طرح احداث جایگاه CNG و افزایش 100 لیتر سوخت سفید در شهرستان طالقان خبر داد. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، مهندس محمدرضا البرزی در جلسه رسیدگی به وضعیت حمل و نقل و سوخت شهرستان طالقان که با حضور مسئولان این شهرستان و معاون مدیرکل دفتر امور شهری و شور... ادامه »
25
صندوق اشتغال در استان های کشور فعال می شود/تصویب سالیانه 500 هزار شغل در شورای عالی اشتغال
چکیده: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعال شدن صندوق اشتغال در استانهای کشور خبر داد. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، علی ربیعی عصر سه شنبه در آیین افتتاح  نخستین مجموعه آموزشی و تولید صنعت پوشاک کشور در اشتهارد، با بیان اینکه امروز مهمترین مسئله کشور اشتغال است، اظهارداشت: بدون تردید اشتغال در ... ادامه »
25
با حضور وزیرتعاون /نخستین مجتمع آموزشی تولیدی صنعت پوشاک کشور در البرز گشایش یافت
چکیده:  نخستین مجتمع آموزشی تولیدی صنعت پوشاک کشور در آیینی با حضور وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان اشتهارد استان البرز گشایش یافت. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، عصر امروز سه شنبه علی ربیعی مقام عالی وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی با همراهی جمعی از مقامات لشکری و کشوری به شهرستان اشتهارد سفر کر... ادامه »
25
نوزادان کارگران البرزی، صاحب بخش مراقبت های ویژه شدند
چکیده: با حضوردکتر ربیعی دو بخش مراقبت از نوزادان در کرج گشایش یافت. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، پیش از ظهر امروز سه شنبه در آیینی با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی دو بخش مراقبت های ویژه نوزادان در بیمارستان تأمین اجتماعی البرز واقع در باغستان کرج افتتاح و به بهره برداری رسید. دکتر علی ربیعی وزیر تعا... ادامه »
25
وزیرکار در بازدید از شیرخوارگاه امام علی (ع) :ایده البرز در طرح «نهضت ماندگار»، کشوری اجرا می شود
چکیده: مقام عالی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در بازدید از شیرخوارگاه امام علی (ع) استان البرز اعلام کرد: آغاز طرح نهضت ماندگار که پایلوت آن در استان البرز بنانهاده شده است، طرح به صورت سراسری در کشور اجرا می شود. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، علی ربیعی پیش از ظهر امروز سه شنبه در جریان بازدید از شیرخوارگاه امام... ادامه »
25
با حضور وزیرکار 2 پروژه عمرانی ورزشی در کرج افتتاح و به بهره برداری رسید
چکیده: مقام عالی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، در جریان سفر به استان البرز دو پروژه عمرانی ورزشی را در منطقه کلاک افتتاح و به بهره برداری رساند. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، علی ربیعی صبح امروز سه شنبه در رأس هیئتی وارد استان البرز شد و دو پروژه ورزشی را افتتاح کرد. مجموعه استخر شنا و سالن تیراندازی ن... ادامه »
25
سفر یک روزه وزیر کار به استان البرز آغاز شد
چکیده: وزیر کار و تعاون و رفاه اجتماعی به منظور افتتاح چند پروژه وارد استان البرز شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی ربیعی در سفر یک روزه به استان البرز از شیر خوارگاه امام علی بازدید و سالن تیراندازی، ورزشگاه کارگران، استخر نور و بخش NICU بیمارستان البرز را نیز افتتاح کرد. ادامه برنامه های مقام عالی وزارت با سفر به شهرستان های اش... ادامه »
25
 فرمانداران و مدیران جهاد کشاورزی شهرستانها ارزیابی می‎شوند
چکیده: قائم مقام مدیر اجرای سرشماری کشاورزی استان  با اعلام این خبر گفت: فرمانداران و مدیران جهاد کشاورزی شهرستانها  در اجرای سرشماری عمومی  کشاورزی93  استان ارزیابی می‎شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی تیرداد با  اعلام این خبر گفت: احکام فرمانداران به عنوان مدیر اجرایی و مدیران جهاد کشاورزی به عنوان قائ... ادامه »
25
حضور تیمی مجرب از استان البرز؛ در اولین همایش منطقه ای آمایش سرزمینی در ایران
چکیده: مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری البرز از حضور تیمی مجرب در اولین همایش  منطقه ای آمایش سرزمینی ایران خبر داد. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، فریبرز همدانی با اعلام این خبر افزود: این همایش به همت استانداری سمنان و با حمایت عمران سازمان ملل متحد(UNDP)،در روزهای 26 و 27 شهریو... ادامه »
صفحه 1 از 310اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین