1393 آذر 27 پنجشنبه
پربیننده ترین اخبار
دیدار چهره به چهره استاندار البرز با مردم
در دیدار استاندار البرز با فرماندهان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس چه گذشت؟
نخستین جشنواره زمستانه و بهاره البرز آغازی برای گفتمان فرهنگ ها
جشنواره زمستان و بهار البرز قابلیت های ایران کوچک را معرفی می کند
شهیدان الگوی دیروز، امروز و فردای جامعه ما هستند
راه اندازی نمایندگی صندوق نوآوری و شکوفایی در استان، مطالبه استاندار البرز از معاون رئیس جمهور
حق نداریم بهترین سالهای دانشجویان را صرف مقالات بدون خروجی کنیم/ پژوهش بدون مشتری معنایی ندارد
آیین اختتامیه نمایشگاه "هفته پژوهش و فناوری البرز" با حضور معاون رئیس جمهور
ضرورت اتصال مدارس استان به شبکه دولت الکترونیک
البرز استان مستعد پژوهش و تحقق است
صاحبان صنایع، جوانان مستعد جویای کار استان را در واحدهای تولیدی بکار گیرند
سیاست های ملی پناهندگان در البرز بومی سازی شود
بازدید استاندارالبرز وهیئت همراه از شرکت ماموت
استاندار البرز: همایش اقتصاد دانش بنیان البرز لبـیکی به فرمان مقام معظم رهبری بود
تجلی راهبردهای اقتصاد مقاومتی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی البرز
استاندار البرز بمناسبت فرا رسیدن 16 آذر پیام صادر کرد
کلید استان البرز به مراکز علمی و پژوهشی واگذار می شود
دیدار و دلجویی استاندار البرز از خانواده معظم شاهد و ایثارگر
مذاکره تنها گزینه 1+5 است/ دولت یازدهم نگاه ویژه ای به قشر دانشجو دارد
پژوهش در کنار صنعت دیده شود/ نمایشگاه پژوهش ردایی بر قامت صنعت استان
مردم مشکلات خود را با استاندار درمیان گذاشتند
«رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز» منصوب شد
بسته سلامت روستاهای البرز تدوین شود/ ضرورت نظارت بر عرضه لباس های دست دوم
عنوان« مشاوران جوان» از بُعد تشریفاتی خود خارج می شود/ «دستیاران جوان» به کمک مدیران استان می آیند
سند راهبردی «جوانان البرز» تدوین شود
اشتغال و ازدواج، مهمترین دغدغه ستاد ساماندهی امور جوانان /« دستیاران جوان» جایگزین « مشاوران جوان» شوند
بازدید سرزده استاندار از قرارگاه روابط عمومی استانداری البرز
کرج مقصد متخلفان است، مبداء جرایم نیست/ مبارزه با مواد مخدر برنامه میخواهد
نیروی دریایی ارتش، استوار بر عرشه کشتی افتخار ایستاده است
بسیجیان در صف نخست دفاع از اسلام و نظام جمهوری اسلامی هستند
27
بخشدار آسارا منصوب شد
چکیده: استاندار البرز طی حکمی "ولی اله اسفندیار نژاد" را به عنوان بخشدار آسارا منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی طی حکمی « ولی اله اسفندیار نژاد » را بعنوان « بخشدار آسارا» منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: جناب آقای ولی اله اسفندیار نژاد با استعانت از ذات اقدس ربوبی و با عنایت به تعهد، تخ... ادامه »
27
 نانوایان متخلف کارت قرمز میگیرند// تعطیلی در انتظار نانوایان متخلف
چکیده: معاون برنامه ریزی و توسعه استاندار البرز گفت: نانوایانی که سه بار مرتکب تخلف می شوند پروانه کسب و امتیازشان جمع آوری خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در جلسه کارگروه آرد و نان اظهار داشت: نان به عنوان قوت اصلی مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است در این راستا نظارت دقیق بر عملکرد واحدهای خبازی ... ادامه »
27
مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های البرز انتخاب شد
چکیده: با تشکیل شورای سازمان شهرداری های استان البرز، طی انتخاباتی " باقرنژاد" بعنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های البرز و اعضای اصلی و علی البدل نیز انتخاب شدند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، صبح امروز  با حضور" هیربدمعصومی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری" و جمعی از شهرداران، با رأی قاطع شهرداردان، باقر نژاد بعنوان مدیرعا... ادامه »
27
دیدار اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان البرز با مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین
چکیده: اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان البرز به منظور بهره مندی از تجارب شورای هماهنگی روابط عمومی های سایر استانهای کشور با دقیقی مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین دیدار و گفتگو کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، در این دیدار که به میزبانی شهرداری قزوین برگزار شد مدیرکل روابط عمومی استانداری البرز و اعضای هیئت رئ... ادامه »
26
حضور استاندار البرز در منزل خانواده شهدا و جانبازان استان
چکیده: استاندار البرز با همراهی جمعی از مسئولان عصر امروز نیز در منزل خانواده شهدا و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس حضور یافت و دیدار تازه کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، سیدحمیدطهایی در جریان سلسله دیدارهای خود با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، عصر چهارشنبه نیز دیداری باخانواده های معزز شاهد داشت. وی در بدو امر در منزل " علی اسدپور اصل" جا... ادامه »
26
قطعات پازل آمایش سرزمینی البرز در استانداری تکمیل می شود
چکیده: پرونده آمایش سرزمینی استان البرز در نشستی کارشناسی با حضور مقام  عالی استان گشوده شد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، پیش از ظهر امروز در نشستی مشترک با حضور استاندار البرز، معاونان، مشاوران و اساتید و کارشناسان، پرونده رو به تکمیل سند آمایش سرزمینی البرز گشوده شد و از زوایا و ابعاد مختلفی روند اجرای این طرح مورد بررسی قرار گرفت. بهر... ادامه »
26
ساماندهی حمل بار و امانات در پایانه های مسافربری
چکیده: دبیر کمیسیون مبارزه  با قاچاق استان البرز از ساماندهی حمل بار و امانات در پایانه های مسافربری خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمد صفری با بیان این مطلب گفت: شماره سامانه پیامکی 1000120000 بعنوان راه ارتباطی ارسال اطلاعات مردم در مورد قاچاقچیان انبارهای نگهداری، خودروهای حمل و باندهای قاچاق کالا در نظر گرفته ش... ادامه »
25
دیدار چهره به چهره استاندار البرز با مردم
چکیده: استاندار البرز در جریان ادامه سلسله دیدارهای هفتگی خود با شهروندان استان، امروز نیز با 30 تن از مردم دیدار چهره به چهره داشت. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، سیدحمیدطهایی صبح امروز در جریان دیدارهای هفتگی با مردم، صبح امروز نیز پذیرای 30 تن از شهروندان استان شد و پای دغدغه ها و مشکلات مردم نشست. وی در این دیدار با تأکید بر ضرورت رفع مشکلات ... ادامه »
25
در دیدار استاندار البرز  با فرماندهان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس چه گذشت؟
چکیده: استاندار البرز نخستین دیدار خود را فرماندهان و پیشکسوتان دوران هشت سال دفاع مقدس ترتیب داد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،نخستین دیدار رسمی سیدحمیدطهایی با فرماندهان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در کرج برگزار شد.  وی در این دیدار که بیش از سه ساعت به طول انجامید از ابعاد مختلفی برنامه های خود را تبیین کرد و بخش اعظمی از این دیدار ر... ادامه »
25
بازدید مدیرکل امنیتی و انتظامی از مناطق حاشیه نشین کرج
چکیده: مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری البرز از منطقه قزلحصار و ملک آباد بازدید نامحسوس بعمل آورد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمد صفری با همراهی جمعی از مسئولان و کارشناسان  با هدف شناسایی آسیب های اجتماعی بازدیدی از مناطق حاشیه نشین کرج داشت. وی در جرین این بازدید گفت: بخش مهمی از جرائمی که صورت می گیرد و  موجب ناامنی م... ادامه »
24
استاندار البرز حکم «مدیرکل روابط عمومی استانداری البرز» را صادر کرد
چکیده: استاندار البرز حکم « مدیرکل روابط عمومی استانداری البرز» را صادر کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، سید حمید طهایی در حکمی « قباد نعمتی» را بعنوان « مدیرکل روابط عمومی استانداری البرز» منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: جناب آقای قباد نعمتی با استعانت از ذات اقدس ربوبی و با عنایت به تعهد، تخصص و شایس... ادامه »
24
دستگاه های اجرایی تا پایان سال برنامه های اولویت دار خود را اعلام کنند// کارگروه آمایش سرزمین استان تشکیل می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری با تاکید برارائه برنامه های اولویت دار دستگاه های اجرایی در استان از تشکیل کارگروه آمایش استان ظرف سه ماه آینده خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی درباره طرح ارائه شده فرصت های شغلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: این سازمان در پی تهیه بسته ای برای ایجاد فرصت های شغلی ... ادامه »
24
مجوز 112 طرح توسعه برای واحدهای صنعتی صادر شد
چکیده: رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان البرز از صدور 112 مجوز برای واحدهای صنعتی استان خبر داد و گفت: بیشتر این واحدها تا 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند و زیرساخت های خود از قبیل احداث قضای فیزیکی،دریافت امکاناتی از قبیل  آب ،گاز ،تلفن و ... را فراهم آورد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،  ایرج موفق در کارگروه اشتغال استان ... ادامه »
24
پنجشنبه ها در البرز تعطیل نیست/ تغییرات ساعت اداری دستگاه های دولتی  استان اعلام شد
چکیده: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز از ابطال مصوبه تعطیلی روزهای پنجشنبه در البرز خبر داد و تغییرات ساعت اداری دستگاه های اجرایی را نیز اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عباداله کامکار با اعلام این خبر افزود: بر اساس رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری بند 1 مصوبه شورای برنامه ریزی استان در خصوص تعطیلی روزه... ادامه »
23
البرز به استقبال نخستین جشنواره زمستانه و بهاره می رود
چکیده: نخستین جشنواره زمستانه و بهاره  استان البرز  با هدف معرفی پتانسیل های گردشگری استان برگزار می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمد تقی ایرانی عصر امروز  در کنفرانس خبری که با محوریت نخستین جشنواره زمستانه و بهاره استان در سالن شهدای دولت برگزار شد؛ اظهار داشت: جشنواره های فرهنگی ، هنری، بخصوص با رویکرد گردشگری... ادامه »
صفحه 1 از 310اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین