1393 بهمن 11 شنبه
پربیننده ترین اخبار
نشست های درس اخلاق فرصتی برای مرور معارف اسلامی است/ مدیران استان البرز دو هفته یکبار آموزش درس اخلاق می بینند
حضور پررنگ روابط عمومی ها در انعکاس خدمات دولت نقش امید را در دل مردم حک می کند
اعلام نظر نماینده عالی دولت در استان البرز پیرامون لغو تعطیلی پنجشنبه ها
یادداشت: دیدارهای مردمی استاندار البرز، بارقه ای از امید را بر دلهای مردمان می نشاند
سفر هیئت دولت تدبیر و امید به البرز و رهاوردهایی برای استان 4 ساله/7 ماه تصدی بر استانداری و 11 سفر وزیر به استان
رسانه ها باید از اطلاعات دقیق شورای اطلاع رسانی استان تغذیه شوند
دیدار صمیمانه رئیس فدراسیون کشتی کشور با استاندار البرز
بنایی ماندگار بر خشت خانه کشتی البرز/ البرز صاحب خانه کشتی می شود
قائمی در شورای برنامه ریزی استان،رهاورد سفر وزرا به البرز را تشریح کرد
نخستین گام در دستیابی به بازارهای منطقه ای و جهانی /انعقاد تفاهم نامه مشترک همکاری پژوهشگاه مواد و انرژی و سازمان صنعت معدن، تجارت با نظارت استانداری البرز
آموزش،الفبای پیشرفت امور است/// در امر آموزش و پژوهش، فرا استانی عمل شود
سفر درون شهری استاندار البرز با وسایل نقیله عمومی همزمان با روز هوای پاک
خط تولید فیلتر هوای پاک الگویی برای واحدهای صنعتی استان باشد
مسئولان استان منشور خدمت تدوین کنند/ آهنگ همسویی در البرز هماهنگ است
تأکید وزیرکشور بر اخلاق مداری در انتخابات/بودجه خودکفایی اقتصادی البرز تدوین شود
دولت به توسعه زیرساخت های البرز توجه کند
بودجه آموزش و پرورش در سال 94 افزایش می یابد
مشروح سخنان وزیر کشور در شورای اداری استان البرز/ مقاومت رمز پیروزی 36 ساله ملت بود
اداره استانها به استانداران واگذار می شود/ وزیر کشور اختیارات البرز را به استاندار واگذار کرد
طرح مطالبات استان البرزاز وزیر راه و شهرسازی در شورای حمل و نقل استان
«وحدت و همدلی» پیام بزرگ دهه فجراست//هراس دشمن از قوت اسلام انقلابی
منشور راهبردی«دولت تدبیر و امید» فصل الخطاب عملکرد مدیران باشد/ توصیه های استاندار البرز به مدیران
دیدار مشترک استاندار البرز با مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی
مشروح مذاکرات استاندار البرز با مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی
موانع راه اندازی متروی هشتگرد در معاونت عمرانی استانداری البرز پیگیری می شود
واگذاری بیش از 12 هزار واحد مسکن مهر/ متروی هشتگرد سال 94 روی ریل افتتاح می رود
دیدار صمیمانه استاندارالبرز با زندانیان سیاسی قبل از انقلاب اسلامی
وحدت و همدلی سمفونی توسعه استان می شود// تاکید استاندار البرز بر کاربردی سازی علوم دانشگاهی
بازدید استاندار البرز از واحدهای تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی کرج
تأمین یارانه سوخت فرودگاه پیام مطالبه استاندار البرز از معاون وزیر صنعت
09
سیمرغ جشنواره بین المللی فیلم فجر در البرز به پرواز درخواهد آمد/ نشست خبری دومین جشنواره فیلم فجر درالبرز
چکیده: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از برگزاری نشست خبری با محوریت برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان می شود. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، حمیدرضا عسگری مورودی با اعلام این خبر افزود: نشست خبری سی و سومبن جشنواره بین المللی فیلم فجر که استان البرز بصورت همزمان برای دومین سال پیاپی، میزبانی آن را عهده دار خواهد بود؛... ادامه »
09
نشست های درس اخلاق فرصتی برای مرور معارف اسلامی است/ مدیران استان البرز دو هفته یکبار آموزش درس اخلاق می بینند
چکیده: استاندار البرز از تداوم در برگزاری نشست های درس اخلاق ویژه مدیران استان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمیدطهایی در«نخستین جلسه درس اخلاق» که صبح امروز در سالن شهدای دولت استانداری با حضور رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی برگزار شد، تأثیر برگزاری این نشست ها را اینگو... ادامه »
09
مدیران استان البرز پای مکتب درس اخلاق نشستند/ استانداری البرز پیشگام در برگزاری نشست های درس اخلاق و معارف اسلامی
چکیده: صبح امروز نخستین نشست درس اخلاق و معارف اسلامی در استان البرز برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، آیت... حسینی نوری در نخستین نشست درس اخلاق که صبح امروز در سالن شهدای دولت استانداری با حضور استاندار البرز و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی برگزار شد، در تشریح تأثیر تشکیل نشست درس اخلاق ویژه مدیران استان گفت: هر فردی نیاز به... ادامه »
08
بحران آب را با آگاه سازی مردم مدیریت کنیم
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز گفت: با آگاه سازي عمومي و مشاركت مردم دربرنامه ريزي و مديريت آب برای مواجهه با بحران آب بايد تهديدها را  به فرصت تبديل كنيم. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب درنخستین جلسه شورای عالی آب استان اظهار داشت: بهينه سازي و تغيير الگوي مصرف در بخش آب همواره مورد تاكيد ب... ادامه »
08
مشاور استاندار در امور«توسعه استان» منصوب شد
چکیده: استاندار البرز در حکمی مشاور خود را در امور «توسعه استان»منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز؛ در متن این حکم آمده است: برادر ارجمند آقای « حسن صالحی» با استعانت از ذات اقدس ربوبی و با عنایت به تعهد، تخصص و شایستگی به موجب این ابلاغ به عنوان « مشاور استاندار در امور توسعه استان» منصوب می شوید. ر... ادامه »
08
مشاور استاندار در امور«حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس» منصوب شد
چکیده: استاندار البرز در حکمی مشاور خود را در امور « حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس» منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز؛ در متن این حکم آمده است: برادر ارجمند سردار« ابوالفضل اسلامی» با استعانت از ذات اقدس ربوبی و با عنایت به تعهد، تخصص و شایستگی به موجب این ابلاغ به عنوان « مشاور استاندار در امور حفظ آثا... ادامه »
08
اندیشه های امام راحل و رهبری، سراج راه ملت و رمز تحکیم پایه های انقلاب اسلامی است
چکیده: استاندار البرز اندیشه های ناب امام خمینی (ره) و رهبرمعظم انقلاب را سراج راه ملت در طول سی و شش سال گذشته دانست. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، «سیدحمیدطهایی» در آیین تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره)، در جمع رسانه ها، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، با بیان اینکه این حضور توفیقی برای خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی است،... ادامه »
08
تجدید میثاق استاندار البرز و مدیران استان با آرمانهای والای امام راحل(ره)
چکیده: استاندار البرز به همراه فرمانداران و جمعی از مدیران کل استان با آرمانهای امام راحل (ره) تجدید میثاق کردند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، صبح امروز در آستانه فرارسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،« سید حمید طهاییبه‌ همراه فرمانداران، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی استان، با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ر... ادامه »
07
استاندار البرز: آب منطقه ای 50 درصد سهم حق آبه استان را باز گرداند
چکیده: نماینده عالی دولت در استان البرز تأکید کرد: آب منطقه ای استان پیگیری بازگشت سهم 50 درصدی حق آبه این استان که به پایتخت منتقل می شود را باید  بعنوان یک مأموریت ویژه در دستور  قرار دهد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، سیدحمیدطهایی با بیان این مطلب در« نخستین جلسه شورای عالی آب استان» اظهار داشت: در حال حاضر 12 هزار متر مک... ادامه »
07
بحران کم آبی در البرز به خط قرمز رسید/ تشکیل نخستین شورای عالی آب استان
چکیده: نخستین جلسه شورای عالی آب استان، با هدف بررسی راهکارهای برون رفت از وضعیت بحران کم آبی در استان البرز تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، به دنبال کاهش سطح بارندگی در استان،نزول حجم مخازن آب در سدها و تشدید روند خشکسالی با تغییرات اقلیمی فرا رو، این روزها آژیر خطر بحران کم آبی صدا آمده است؛ به دنبال این رویداد زیست محیطی، «نخست... ادامه »
07
حضور پررنگ روابط عمومی ها در انعکاس خدمات دولت نقش امید را در دل مردم حک می کند
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز نقش و جایگاه  مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان را در انعکاس خدمات دولت بی بدیل خواند و تاکید کرد: با حضور مدیران روابط عمومی خلاق و پویاست که می توان ضمن اطلاع رسانی صحیح و دقیق از خدمات دولت، امید را در دل مردم حک کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت ا... ملاصالحی با ب... ادامه »
07
کمیته ی نهادها و سازمانهای ستاد دهه فجر استان البرز تشکیل جلسه داد//روابط عمومی ها نسبت به طرح ریزی برنامه های ویژه اقدام کنند
چکیده: کمیته نهادها و سازمانهای ستاد دهه فجر با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان، مدیرکل روابط عمومی استانداری و اعضای شورای روابط عمومی های استان البرز در سالن شهدای دولت استانداری البرز تشکیل جلسه داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دبیر شورای روابط عمومی های استان البرز  در نشست ر... ادامه »
07
اعلام نظر نماینده عالی دولت در استان البرز پیرامون لغو تعطیلی پنجشنبه ها
چکیده: نماینده عالی دولت در استان البرز پیرامون لغو تعطیلی روزهای پنچشنبه در استان اعلام نظر داشت. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«سیدحمیدطهایی» در برنامه زنده رادیویی «شهر من سلام»، در پاسخ به موضوع لغو تعطیلی روزهای پنجشنبه در استان، این اقدام را به استناد وجود شاکی از سوی دیوان عدالت اداری لازم الاجرا از سوی دیوان عدالت ا... ادامه »
07
رونق بخش خصوصی شاه کلید توسعه متوازن دراستان
چکیده: استاندار البرز با اشاره به تاکید دولت مبنی برجذب سرمایه گذار وحمایت از بخش خصوصی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی با تشویق بخش خصوصی توسعه متوازن را در استان دنبال کنند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، سید حمید طهایی با بیان این مطلب اظهار داشت: در خصوص اشتغال زایی و جذب سرمایه گذار دیگر نباید به ارائه آمار و ارقام بسنده نمود و پس از ظرفیت سنجی ... ادامه »
07
یادداشت: دیدارهای مردمی استاندار البرز، بارقه ای از امید را بر دلهای مردمان می نشاند
چکیده: دیدارهای مردمی استاندار البرز فصل نوینی از خدمت که بارقه امید را بر دلهای مردمان می نشاند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، بلوار ماهان، خیابان جهانشهر، استانداری البرز، این آدرس، آدرسی آشنا برای مردمی است که هر هفته انتظار دیدار با استاندار شهرشان را دارند، مسیر و شاهراه امیدی برای مردم.  بیهوده نیست که روزهای سه شنبه، روزهایی خاص برای... ادامه »
صفحه 1 از 320اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین