1394 شهريور 09 دوشنبه
پربیننده ترین اخبار
استاندار البرز فیلم محمدرسول الله (ص) را به تماشا نشست

با همراهی مدیران استان و اصحاب رسانه؛

روایت خاطره استاندار البرز از سعه صدر شهیدرجائی

ابزار مدیریت و اعمال سیاست صبر است و سعه صدر؛

طرح بنر و لینک اخبار هفته دولت در پایگاه اطلاع رسانی استانداری فعال شد
روایت تواضع شهیدرجایی از زبان استاندار البرز
شورای فرهنگ و هنر در استانداری البرز تشکیل می شود

استاندار البرز در دیدار اهالی فرهنگ و هنر؛

استاندار البرز میزبان احزاب و فعالان سیاسی بود
لزوم تبلیغ و اطلاع رسانی استفاده از محصولات بومی/به جوانان کارآفرین میدان بدهیم
طهائی در جمع تولیدکنندگان؛
58 پروژه عمرانی، صنعتی و خدماتی هفته دولت در اشتهارد به بهره برداری رسید
در سومین سفرکاروان تدبیر و امید به اشتهارد؛
تولید نجات بخش کشور است/ مسئولان سعه صدر پیشه کنند
32 پروژه عمرانی، صنعتی و خدماتی هفته دولت در نظرآباد افتتاح شد
با حضور استاندار البرز و جمعی از مسئولان استانی؛
آنچه در نخستین روز از هفته دولت در کاروان تدبیر و امید گذشت

کاروانی که امید را بر دلها می نشاند؛

پیام استاندار البرز به مناسبت هفته دولت
با حضور استاندار البرز و وزیر جهادکشاورزی رونمایی شد
14 دستاورد تحقیقات کشاورزی کشور در کرج؛
برنامه جامع استانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تدوین شده است
256 پروژه عمرانی و 72 طرح کشاورزی و صنعتی، هفته دولت در استان البرز افتتاح می شود

استاندار البرز:

از دیدار با فعالان سیاسی و اهالی هنر تا حضورمعاون وزیر پیش از خطبه های نماز جمعه
برنامه های هفته دولت در استان البرز اعلام شد؛
دست اندرکاران انتخابات در مراوده با کاندیداهای احتمالی احتیاط کنند/ حفظ بی طرفی سیاست ستاد انتخاباتی استان البرز باشد
معاون سیاسی امنیتی استاندار تأکید کرد:
نقش البرز در نقشه سند آمایش سرزمینی کشور کجاست؟

استاندار البرز مطرح کرد؛

کارآفرینان استان شناسایی می شوند
طرح اختصاص ساعت ورزش، ویژه بانوان کارمند در استان البرز تصویب شد/طرح ورزش بانوان را به شورای اداری استان می بریم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ورزش بانوان شاغل را اجباری اعلام کرد:

پیام تبریک استاندار البرز به مناسبت ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی
مشکلات صنایع به صورت هفتگی رصد می شود//فاصله میان تولیدکننده، دستگاه های اجرایی و بانکها کاهش می یابد

در دومین نشست بررسی رفع موانع تولیدی؛

 

وضعیت تشکیلات اداری و پست های سازمانی استان مورد توجه قرار گیرد/ به وعده ام در تکمیل سند آمایش سرزمین تا پایان شهریورماه عمل می کنم
فرماندارانی که شائبه دخالت غیرقانونی در انتخابات داشته باشند عزل می شوند

هشدار استاندار البرز به نمایندگان خود در شهرستانها:


انعکاس خدمات دولت به مردم کلیدی ترین فلسفه گرامیداشت این هفته است/ کاروان تدبیر و امید در شهرستانهای البرز به راه می افتد
همزمان با گرامیداشت هفته دولت؛
نمایشگاه عرضه محصولات صنایع دستی عشایر استان البرز احداث می شود/ عشایر استان البرز باید برخوردار از خدمات زیرساخت ارتباطی باشند/ برگزاری جشنواره ورزشی عشایر در آینده نزدیک/تشکیل شورای عشایر استان در شهرستانها

استاندار البرز در جمع عشایر طالقان:

استاندار البرز چهارمین شورای عشایر استان را در چادرهای ییلاقی برگزار کرد + تصویر
طهائی پای دغدغه های عشایر نشست؛
دومین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان البرز برترین های خود را شناخت
پروژه های نیمه تمام ورزشی استان به بخش خصوصی واگذار می شود
جزئیات نشست خبری استاندار البرز + تصویر
09
در آخرین روز از هفته دولت؛هشتمین کتابخانه نهادی نظرآباد در روستایی حاجی بیگ افتتاح شد
چکیده: در آخرین روز از هفته دولت؛ هشتمین کتابخانه نهادی نظرآباد در روستای حاجی بیگ این شهرستان با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولین، دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش تنکمان و مدیرکل کتابخانه های استان و فرماندار این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان البرز به نقل از... ادامه »
09
در هفته دولت؛مراسم تجلیل از مربیان و روسای مراکز نمونه آموزش فنی و حرفه ای در البرز برگزار شد
چکیده: همزمان با هفته دولت؛ مراسم تجلیل از مربیان و روسای نمونه مراکز آموزش فنی وحرفه ای استان البرز که به صورت هماهنگ توسط معاونت آموزش سازمان صورت گرفته با حضور مهندس ثابت نژاد مدیرکل موسسات کار آموزی آزادبه عنوان نماینده رئیس سازمان، عزیزی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان، روسای مراکز و مسئولین ستادی اداره کل در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد. به گزار... ادامه »
08
نشست صمیمانه نمایندگان ملت در شورای شهر کرج  با نماینده عالی دولت در استان البرز
چکیده: دقایقی پیش نمایندگان خانه ملت در شورای شهر کرج با نماینده عالی دولت در استان"استاندار البرز" نشست صمیمی و دوستانه ای به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره هفته دولت و شهدای گرانقدر در محل استانداری داشتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، رئیس شورای اسلامی شهر کرج، نمایندگان ملت در شورای شهر در آخرین روز از برنامه های گرامیداشت هفته دول... ادامه »
08

در ایستگاه آخر برنامه های گرامیداشت هفته دولت انجام شد؛

دیدار مردمی استاندار البرز با بیش از یکصد نفر از مردم شهرستان کرج
چکیده: استاندار البرز در آخرین روز از هفته گرامیداشت دولت با جمعی از مردم  دیدار دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،"سیدحمیدطهائی" در ادامه سلسله دیدارهای مردمی خود طی هفته گرامیداشت دولت در شهرستانها؛ ظهر امروز یکشنبه در آخرین روز از حرکت کاروان تدبیر و امید با حضور در مسجد رسول اکرم(ص) مرکز شهرستان کرج،استان با جمعی از مردم دیدار دا... ادامه »
08
با حضور استاندارالبرز، فرماندار کرج و جمعی از مسئولان
ساختمان اداره کل امورمالیاتی استان البرز افتتاح شد/ شبکه دولت الکترونیک و پنجره واحد در البرز مستقر می شود
چکیده: در آیین افتتاح پروژه های هفته دولت در شهرستان کرج با حضور استاندار البرز، فرماندار کرج و جمعی از مسئولان استان، ساختمان اداره کل امورمالیاتی استان با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال از محل بودجه ملی  در راستای تکریم مودیان افتتاح شد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،" سیدحمیدطهائی" ظهر یکشنبه  با همراهی محمدتقی ایرا... ادامه »
08
در هفته دولت 80 كلاس درس استان البرز به بهره برداري رسيد
چکیده: در هفته دولت 6 پروژه آموزشي از محل اعتبارت ملي و خيري به بهره برداري رسيد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان البرز به نقل از روابط عمومی اداره كل نوسازي مدارس، همزمان با گراميداشت هفته دولت در استان البرز 6پروژه آموزشي با 80 كلاس درس با استفاده از اعتبارات دولتي، خيري و بنياد مسكن به بهره برداري رسيد. ... ادامه »
08

به مناسبت هفته دولت؛ همایش توسعه کشاورزی شهرستان طالقان برگزار شد
چکیده: همایش توسعه پایدار و همه جانبه بخش کشاورزی با موضوع حفظ و صیانت از اراضی، مراتع و جنگلها با حضور کارشناسان جهاد کشاورزی استان البرز در شهرستان طالقان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان البرز به نقل از فرمانداری شهرستان طالقان، در این مراسم مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ضمن  عرض خیر مقدم به شرک... ادامه »
08

ابزار مدیریت و اعمال سیاست صبر است و سعه صدر؛

روایت خاطره استاندار البرز از سعه صدر شهیدرجائی
چکیده: استاندار البرز در سالروز شهادت شهدای گرانقدر دولت، روایتی از سعه صدر شهید رجائی را در جمع مسئولان نقل کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "سیدحمیدطهائی" صبح امروز  یکشنبه در آیین افتتاح پروژه های هفته دولت در شهرستان کرج؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، فرازهایی از خاطرات خود را مرور کرد و گفت: هشتم شهریورماه سال 60 در... ادامه »
08
افتتاح 39 پروژه با اعتبار92 میلیارد تومان در شهرستان کرج
چکیده: کاروان تدبیر و امید در آخرین روز از هفته گرامیداشت دولت، با حضور استاندار البرز، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج، فرماندار کرج و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، در ایستگاه شهرستان کرج توقف کرد و 39 پروژه را با اعتباری بالغ بر 92 میلیارد تومان به بهره برداری رساند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "سیدحمیدطهائی" صبح ام... ادامه »
08
تشکیل کارگروه ستاد تسهیل استان به تصویب هیئت دولت رسید
چکیده: استاندار البرز از تصویب کارگروه ستاد تسهیل استان توسط هیئت دولت خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "سید حمید طهائی"در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و صنعتی شهرستان کرج که امروز در آخرین روز از هفته دولت برگزار شد، با اشاره به اینکه در هفته دولت شاهد افتتاح پروژه‌هایی بودیم که زمینه اشتغال تعداد کثیری... ادامه »
08

با همراهی مدیران استان و اصحاب رسانه؛

استاندار البرز فیلم محمدرسول الله (ص) را به تماشا نشست
چکیده: استاندار البرز در حالی که جمعی از مدیران استان و اصحاب رسانه وی را همراهی کردند؛ همزمان با اکران سراسری فیلم محمد رسول(ص) در سینما هجرت به تماشای برگزیده ترین فیلم سال نشست. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "سیدحمیدطهائی" بامدادشنبه در آیین اکران فیلم محمدرسول الله(ص) در سینما هجرت کرج؛ در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این فیلم، بیان... ادامه »
07
استاندار البرز در هفته دولت، میهمان گفتگوی ویژه خبری شد
چکیده: استاندار البرز با حضور در گفتگوی ویژه خبری برنامه های هفته دولت را در استان تشریح کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، " سیدحمیدطهایی" عصر شنبه در گفتگوی ویژه خبری که به صورت زنده و مستقیم از شبکه استانی البرز روی آنتن سیما رفت، ضمن گرامیداشت هفته دولت به تشریح برنامه های گرامیداشت این هفته پرداخت و گفت: برنامه ای را که همه ساله ... ادامه »
07
در "نگاهی دوباره و افقی روشن"از سیمای البرز؛

دستاوردهای دولت در قاب تلویزیون رسانه ای شد
چکیده: مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز در دیدار با استاندار البرز گفت: در هفته دولت لحظه به لحظه برنامه های هفته گرامیداشت دولت از شبکه استانی البرز پخش شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "علی رامک" عصر شنبه در دیدار مشترک با "سیدحمیدطهائی استاندار البرز" در مرکز صدا و سیما ویژه  به تلاش های تیم واحد خبر صدا و سیما جهت انعکاس برنامه... ادامه »
07
دیدار استاندار البرز با 3 جانباز هشت سال دفاع مقدس
چکیده: استاندار البرز به همراه فرماندار فردیس، مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران، مشاور خود در امورایثارگران و جمعی از مسئولان به دیدار سه جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس رفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "سیدحمیدطهائی" عصر روز شنبه پس از افتتاح پروژه های هفته دولت در شهرستان فردیس و دیدار مردمی با جمعی از شهروندان شهر فردیس، به همراه جمعی ... ادامه »
07
در هفته دولت؛
مسئولان به خدمت مردم آمدند
چکیده: استاندار البرز گفت: در هفته گرامیداشت دولت و سفر به شهرستانهای استان جمعی از مسئولان در دیدارهای مردمی به خدمت مردم آمدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمیدطهائی در ادامه حضور یک روزه خود در شهرستان فردیس، در مسجد المهدی میزبان جمعی از مردم بود. وی در حاشیه این دیدار مردمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری ال... ادامه »
صفحه 1 از 375اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین