1393 دي 01 دوشنبه
پربیننده ترین اخبار
بازدید سرزده استاندار از قرارگاه روابط عمومی استانداری البرز
دیدار اعضای سازمان مردم نهاد فردیس با استاندار البرز
دیدار مدیرکل و کارکنان اوقاف و امورخیریه البرز با استاندار
نانوایان متخلف کارت قرمز میگیرند// تعطیلی در انتظار نانوایان متخلف
دیدار چهره به چهره استاندار البرز با مردم
در دیدار استاندار البرز با فرماندهان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس چه گذشت؟
نخستین جشنواره زمستانه و بهاره البرز آغازی برای گفتمان فرهنگ ها
جشنواره زمستان و بهار البرز قابلیت های ایران کوچک را معرفی می کند
شهیدان الگوی دیروز، امروز و فردای جامعه ما هستند
راه اندازی نمایندگی صندوق نوآوری و شکوفایی در استان، مطالبه استاندار البرز از معاون رئیس جمهور
حق نداریم بهترین سالهای دانشجویان را صرف مقالات بدون خروجی کنیم/ پژوهش بدون مشتری معنایی ندارد
آیین اختتامیه نمایشگاه "هفته پژوهش و فناوری البرز" با حضور معاون رئیس جمهور
ضرورت اتصال مدارس استان به شبکه دولت الکترونیک
البرز استان مستعد پژوهش و تحقق است
صاحبان صنایع، جوانان مستعد جویای کار استان را در واحدهای تولیدی بکار گیرند
سیاست های ملی پناهندگان در البرز بومی سازی شود
بازدید استاندارالبرز وهیئت همراه از شرکت ماموت
استاندار البرز: همایش اقتصاد دانش بنیان البرز لبـیکی به فرمان مقام معظم رهبری بود
تجلی راهبردهای اقتصاد مقاومتی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی البرز
استاندار البرز بمناسبت فرا رسیدن 16 آذر پیام صادر کرد
کلید استان البرز به مراکز علمی و پژوهشی واگذار می شود
دیدار و دلجویی استاندار البرز از خانواده معظم شاهد و ایثارگر
مذاکره تنها گزینه 1+5 است/ دولت یازدهم نگاه ویژه ای به قشر دانشجو دارد
پژوهش در کنار صنعت دیده شود/ نمایشگاه پژوهش ردایی بر قامت صنعت استان
مردم مشکلات خود را با استاندار درمیان گذاشتند
«رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز» منصوب شد
بسته سلامت روستاهای البرز تدوین شود/ ضرورت نظارت بر عرضه لباس های دست دوم
عنوان« مشاوران جوان» از بُعد تشریفاتی خود خارج می شود/ «دستیاران جوان» به کمک مدیران استان می آیند
سند راهبردی «جوانان البرز» تدوین شود
اشتغال و ازدواج، مهمترین دغدغه ستاد ساماندهی امور جوانان /« دستیاران جوان» جایگزین « مشاوران جوان» شوند

معاونت سیاسی

 

16
بازدید مدیرکل امنیتی و انتظامی از مناطق حاشیه نشین کرج
چکیده: مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری البرز از منطقه قزلحصار و ملک آباد بازدید نامحسوس بعمل آورد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمد صفری با همراهی جمعی از مسئولان و کارشناسان  با هدف شناسایی آسیب های اجتماعی بازدیدی از مناطق حاشیه نشین کرج داشت. وی در جرین این بازدید گفت: بخش مهمی از جرائمی که صورت می گیرد و  موجب ناامنی م... ادامه »
10
نقش احزاب در استان البرز مغفول مانده است/ تشکیل کمیسیون اقوام در البرز
چکیده: مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز ضمن تأکید بر ضرورت فعالیت گسترده تر احزاب سیاسی در چارچوب سیاست های دولت تدبیر و امید، از تشکیل کمیسیون اقوام البرز در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، توکل لطفی در نخستین گردهمایی معاونان سیاسی فرمانداری های استان که در استانداری البرز  برگزار شد، با تأکید بر ضرورت توسعه... ادامه »
10
البرز پایلوت اجرای طرح های اجتماعی در کشور شده است/ ساماندهی افاغنه در دستور کار معاونت سیاسی استانداری
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه مطالعات جامعی در رابطه با مسائل مختلف اجتماعی و سیاسی در استان در حال انجام است، تصریح کرد: کلیه طرح ها پس از ارائه به پایتخت به عنوان نقشه راه در کشور کلید خورد و البرز امروز  پایلوت اجرای طرح های مختلف در حوزه های اجتماعی و فرهنگی شده است، که ساماندهی افاغنه نیز یکی از این موارد بشم... ادامه »
07
سیاست های ملی پناهندگان در البرز بومی سازی شود
چکیده: استاندار البرز با تأکید بر ضرورت توسعه روابط دیپلماتیک بین کشورهای همسایه، بومی سازی سیاست های ملی در مواجه با پناهندگان خارجی را در استان ضروری برشمرد و تصریح کرد: پدیده پناهندگی علاوه بر ایجاد برخی مسائل، بسترساز معرفی فرهنگ ها به سایر کشورها است و باید با برنامه ای جامع در این زمینه تهدیدها را نیز به فرصت مبدل ساخت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ... ادامه »
07
بازدید سرپرست اداره کل امنیتی استانداری از مرکز تحقیقات کشاورزی
چکیده: سرپرست اداره کل امنیتی استانداری از مرکز تحقیقات کشاورزی بازدید بعمل آورد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمد صفری به همراه جمعی از مسئولان از مرکز تحقیقات کشاورزی، بازدید بعمل آورد. در جریان این بازدید که با حضور مقام مسئول سازمان انرژی اتمی تهران صورت گرفت، موضوع ارتقاء حفاظتی این مرکز مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ گ... ادامه »
06
شانزده آذر نماد هوشیاری جریان دانشجویی است
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز به مناسبت روز دانشجو، بیانیه ای صادر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز ، دکتر حجت اله ملاصالحی با صدور بیانیه ای به مناسبت روز دانشجو، شانزده آذر را نماد بیداری و هوشیاری جریان دانشجویی توصیف  کرد.  در این بیانیه آمده است: جامعه دانشجویی که نقطه اتکاء آن اندیشه پاک و اسلامی ا... ادامه »
06
20 تن سبوس یارانه ای در استان البرز کشف و ضبط شد
چکیده: دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری البرز از کشف دو کامیون حامل 20 تن سبوس یارانه ای در استان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سعید شفیعیان با اعلام این خبر افزود: در هفته اخیر دو کامیون حامل 20 تن سبوس یارانه ای که به صورت قاچاق خارج از شبکه در حال انتقال به استان همجوار و فروش در بازار سیاه بود، کشف و ضبط ... ادامه »
03
مدیریت جهادی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز عملیاتی شود
چکیده: سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز بر ضرورت مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مدیریت جهادی در این رابطه تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، محمد صفری در "پنجمین نشست کمیسیون استانی برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز" که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جمعی از مسئولان برگزار گردید... ادامه »
03
اختصاص سهمیه سوخت به خانوارها بر اساس نیاز واقعی
چکیده: با حضور میدانی کارشناسان مدیریت پخش فرآورده های نفتی استان البرز در روستاهای بخش آسارا و مناطق فاقد گاز شهری، نیاز واقعی مصرف کنندگان بررسی و برمبنای آن به خانوارها سهمیه اختصاص یافت. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، سعید شفیعیان با اعلام این خبر گفت: در "پنجمین نشست کمیسیون استانی برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز" ک... ادامه »
02
«رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز» منصوب شد
چکیده: استاندار البرز در حکمی،« معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی» استانداری البرز را بعنوان « رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز» منصوب نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، در متن این حکم آمده است: جناب آقای ملاصالحی معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی بر اساس ماده 6 آئین نامه شورای اطلاع رسانی وزارت کشور و ضرورت اطل... ادامه »
02
بسته سلامت روستاهای البرز تدوین شود/ ضرورت نظارت بر عرضه لباس های دست دوم
چکیده: معاون سیاسی انتظامی و امنیتی استاندار البرز بر ضرورت رسیدگی به وضعیت بهداشتی روستاهای استان تأکید کرد و ازمدیران دستگاههای اجرایی خواست تا طرحهای ویژه ای را در قالب بسته های سلامت به کارگروه امنیت و سلامت غذایی آورند،ضرورت نظارت بر عرضه لباس های دست دوم از دیگر موضوعات مورد تأکید در این نشست بشمار می رفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البر... ادامه »
01
فضای دانشگاه ها را نباید امنیتی کرد
چکیده:  مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز با بیان اینکه دانشجویان در دولت 'تدبیروامید' از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند، گفت: فضاهای دانشگاهی را نباید امنیتی کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،' توکل لطفی' عصر دوشنبه درنشست کمیسیون دانشجویی استان البرز که با موضوع  16 آذر تشکیل شد، نگاه دولت به قشر دانشجو را ویژه خواند و اظه... ادامه »
01
یکپارچه سازی مدیریت زندانهای البرز در اولویت اداره کل امنیتی و انتظامی
چکیده: سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز از برگزاری دومین نشست مشترک دو اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری تهران و البرز با رویکرد ارتقاء سطح امنیتی بین استان های تهران و البرز خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمد صفری با اعلام این خبر افزود: از آنجا که  4 زندان در این استان مستقر است، همین امر موجب فر... ادامه »
30
 ظرفیت شبکه های اجتماعی برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان مغفول مانده است
چکیده: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز شبکه های اجتماعی را ظرفیتی ویژه  برای  پر کردن اوقات فراغت جوانان دانست و گفت: درصورتی که استفاده مثبتی از ظرفیت  این شبکه ها شود، میتوان بخشی از اهداف را در ساماندهی به مشکلات جوانان هدفگذاری کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حمیدرضاعسگری مورودی در «سومین جلسه ... ادامه »
30
برگزاری کمیسیون تلفیقی بانوان و مواد مخدر البرز / زنان در جامعه مغفول مانده اند
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در  جلسه« هماهنگی برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بانوان» و « شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر»  بر ضرورت حضور  و نقش بانوان در  عرصه های مختلف اجتماعی تأکید کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، پیش از ظهر امروز کارگروه تلفیقی بانوان و امور ... ادامه »
صفحه 1 از 71اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین