1393 شهريور 11 سه شنبه
پربیننده ترین اخبار
تحقیقات کویرشناسی در اشتهارد ضروری است/ تفکیک شبکه آب شرب و مصرفی تنها راه نجات آب
کاروان نمایندگان هیئت دولت تدبیر و امید البرز وارد شهرکویری اشتهارد شد
حمایت از کارآفرینان و سرمایه گذاران، توسعه استان البرزرا شتاب می بخشد
عدم تناسب بین رشد جمعیت و زیرساخت ها در البرز نگاه ویژه هیئت دولت را می طلبد
استاندار البرز: رسانه های استان البرز در هفته دولت سنگ تمام گذاشتند
پیگیری موضوع آب،معادن و آموزش شهرستان ساوجبلاغ در جلسه شورای مشترک اداری
استاندارالبرز در جمع جامعه پزشکی: زمینه اقبال بخش خصوصی را در توسعه سرانه های درمانی فراهم آوریم
کوله باری از جنس خدمت توشه کاروان هیئت نمایندگان دولت تدبیر و امید البرز / 3 ماه تأمل یکسال تجربه در یک هفته
دولت تدبیر و امید مطالبات مردم را با جدیت پیگیری می کند
رد پای کارگزاران دولت در جای جای کشور مشهود است/ انهدام پهپاد اسرائیلی نشانگر اقتدار نظامی کشور
بهره مندی از منابع داخلی استان در مسیر توسعه برگ برنده مدیران است
بهره برداری از 51 پروژه شهرستان فردیس در هفته دولت
کلنگ تقاطع غیرهمسطح نظرآباد در هفته دولت برزمین زده شد
تثبیت قیمت ارز کشور پس از 8 سال دردولت تدبیر و امید رقم خورد
احیا کارخانه فخر ایران چاره ساز اشتغال جوانان
20 پروژه عمرانی ، خدماتی ، کشاورزی در شهرستان نظرآباد به بهره برداری رسید
افتتاح 152 پروژه همزمان با هفته دولت در استان البرز
مشروح مصاحبه زنده تلویزیونی استاندار البرز در آستانه هفته دولت
پیام استاندار البرز بمناسبت آغاز هفته دولت و روز کارمند
استاندار البرز در پیامی سالروز پزشک را گرامیداشت
مشارکت بخش خصوصی نوش داروی ارتقاء بهداشت و سلامت در البرز
استان ورزشکار پرور البرز نیازمند نگاه ویژه هیئت دولت است/ پیوست طرح جامع ورزش استان به سند آمایش سرزمین
گزارش تصویری بازدید هوایی استاندار البرز از پروژه های ملی
سیاست های تشویقی استانداری البرز شرکت های داخلی و خارجی را پای میز مذاکره کشاند
پیام استاندار البرز بمناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی
یار دیرین حضرت امام راحل در البرز : زنان جامعه باید در جایگاه واقعی خود قرار گیرند
استاندار البرز"معاون سیاسی و امنیتی" و 6 مدیر جدید استان را معرفی کرد
پیگیری دغدغه های شهروندان در پنجمین دیدار مردمی استاندار البرز
برنامه های ملی دولت در استان بومی سازی و اجرایی شود/ شایسته سالاری ارجح در انتصاب ها
دولت اعتدال اهل شکاف و تفرقه نیست/ رسانه ها با تنویر افکار عمومی دولت را همراهی کنند

معاونت سیاسی

 

01
کرج کمربندایمنی تهران است
چکیده: نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کرج کمربند ایمنی تهران است، گفت: فعالیت گسترده شبکه های اطلاعاتی، حاکی از نقش این استان به عنوان کمربند ایمنی پایتخت است. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عصرامروز دوشنبه" محمدجواد کولیوند"، در آیین معارفه دادستان شهرستان کرج، که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز و ... ادامه »
01
امنیت کشور در اولویت است/ با مخلان امنیت برخورد می شود
چکیده: دادستان کل کشور با بیان اینکه امنیت در کشور از اولویت ها است، تصریح کرد: باید برای حفظ این امنیت تلاش کرد و با مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع شود. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عصرامروز دوشنبه" سیدابراهیم رییسی دادستان کل کشور"، در آیین معارفه دادستان شهرستان کرج، که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز و جمع کثیری از... ادامه »
01
بررسی دغدغه های کمیسیون کارگری استان توسط معاون سیاسی و انتظامی استاندار
چکیده: معاون سیاسی و انتظامی استاندار البرز گفت: کلیه اعضای کمیسیون کارگری نسبت به ارائه پیشنهادات و راهکارهای اجرایی در راستای تشکیل کارگروه های زیر مجموعه این کمیسیون و به منظور تسریع در رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام نمایند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت الله ملاصالحی با بیان این مطلب در جلسه کمیسیون کارگری شورای تامین است... ادامه »
01
 «سرپرست اداره کل امنیتی  انتظامی استانداری البرز » منصوب شد
چکیده: اﺳﺘﺎﻧﺪار اﻟﺒﺮز ﻃﯽ ﺣﮑﻤﯽ « سرپرست اداره کل امنیتی انتظامی» استانداری البرز را  منصوب کرد. ﺑﻪ ﮔﺰارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی ﻃﯽ ﺣﮑﻤﯽ« محمد صفری» را به عنوان«سرپرست اداره کل امنیتی انتظامی»ﻣﻨﺼﻮب ﮐﺮد. در اﯾﻦ ﺣﮑﻢ آﻣﺪه اﺳﺖ: جناب آقای " محمد صفری " ﺑﺎ  استعانت از ذات اقدس... ادامه »
01
کشف 23 هزار پاکت سیگار قاچاق از یک دستگاه نیسان در کرج
چکیده: جانشین دبیر و رئیس دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز از کشف 23 هزار پاکت سیگار قاچاق از یک دستگاه نیسان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سعید شفیعیان با اعلام این خبر افزود: در ساعت 16 روز پنج شنبه از یک دستگاه نیسان در محدود پل کلاک تعداد بیست و سه هزار (260 هزار نخ) پاکت سیگار  کشف و به... ادامه »
31
با حضور استاندارالبرز و معاون سیاسی و امنیتی از مدیران بسیجی  نمونه تجلیل بعمل آمد
چکیده: در مراسمی با حضور استاندارالبرز، معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز و جمعی از مسئولان؛ مدیران بسیجی نمونه مورد تجلیل قرار گرفتند. به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ظهر امروز در آیینی که به میزبانی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در محل کانون فرهنگی شهداء سپاه ناحیه کرج(سازمان و حوزه های بسیج کارمندان سپاه امام حسن مجتبی(ع) ... ادامه »
31
تفکر بسیجی در سازمانها نهادینه شود
چکیده: معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز ضرورت نهادینه شدن تفکر بسیجی را در سازمانها مورد تأکید قرار داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجتالله ملاصالحی معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز، در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر که در آخرین روز از هفته دولت به میزبانی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در محل کانون ف... ادامه »
30
سفرهای نمایندگان هیات دولت در استان البرز تجلی ارتباط مستیم مردم با دولتمردان بود
چکیده: معاون سیاسی انتظامی وامنیتی استاندار البرز سفرهای نمایندگان هیات دولت در استان البرز را ارتباط مستقیم مردم با دولتمردان ذکر کرد و افزود: سرکشی به شهرستانهای استان به عنوان طرحی ویژه برای آگاهی بیش از پیش از مشکلات مردم این استان در هفته دولت است.   حجت الله ملاصالحی با بیان این مطلب در حاشیه سفر نمایندگان هیئت دولت البرز به شهرستانهای استان ... ادامه »
19
استاندار البرز، سرپرست جدید فرمانداری شهرستان طالقان را منصوب کرد
چکیده: استاندار البرز در حکمی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری طالقان را  با حفظ سمت به عنوان « سرپرست جدید فرمانداری شهرستان طالقان» منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی با صدور حکمی، « کورش لهراسبی پنج کوهی» را به عنوان « سرپرست فرمانداری شهرستان طالقان» منصوب کرد. در ... ادامه »
19
البرز رتبه هشتم از سی و یک استان در مبارزه با قاچاق کالا  و ارز
چکیده:  مدیرکل امنیتی و انتظامی و دبیر کل مبارزه با قاچاقکالا و ارز گفت: در ارزیابی انجام شده توسط ستاد مبارزه، قاچاق کالا و ارز کشور بخش فرهنگی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور موفق به کسب رتبه هشتم از سی و یک استان کشور شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی اکبر زارعی نژاد  با اعلام این خبر گفت: در ارزیابی های انجام شده ... ادامه »
18
روحیه  آزادگی جریان مقاومت یک ملت را استمرار می بخشد //  لایه های پنهان دفاع مقدس همچنان نامکشوف مانده است
چکیده: مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری البرزگفت: روحیه آزادگی جریان مقاومت یک ملت را استمرار می بخشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حمید رضا عسگری مورودی با بیان این مطلب در آئین گرامی داشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در جمع کارکنان استانداری البرز، اظهار داشت: بسیاری از لایه های پنهان دفاع مقدس همچنان نامکشوف مانده است. وی... ادامه »
16
مشاور امور اجتماعی استاندار البرز منصوب شد
چکیده: استاندار البرز طی حکمی «مشاور امور اجتماعی» خود را منصوب کرد.      به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمیدطهایی در حکمی « سعید معید فر» را به عنوان « مشاور استاندار در امور اجتماعی» منصوب کرد. در متن این حکم آمده است:  با استعانت از ذات اقدس ربوبی و با عنایت به تعهد، تخصص و ش... ادامه »
16
افق و چشم انداز اجتماعی و فرهنگی استان البرز ترسیم شود/ لزوم ساماندهی تابلوهای شهری
چکیده:  معاون سیاسی و امنیتی و استانداری البرز بر ضرورت ترسیم افق و چشم انداز در حوزه مسائل اجتماعی و فرهنگی استان تأکید کرد و گفت: یکی از مسائل موجود، وضعیت نابسامان تابلوهای تبلیغاتی شهری است که باید ساماندهی شود. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، پیش از ظهر امروز شنبه،« نشست بررسی راهکارهای مشارکت مردم در کاهش آسیب های اج... ادامه »
13
کودکان البرزی دنیایی بدون جنگ و محاصره  را برای کودکان غزه آرزو کردند
چکیده: هم اکنون شماری از کودکان و نوجوانان استان البرز،در حمایت از کودکان غزه مقابل ساختمان استانداری البرز  گرد هم جمع شده اند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،جمعی از کودکان و نوجوانان البرزی به همراه جمعی از مربیان و اعضای مراکز فرهنگی – هنری کانون پرورش فکری به منظور حمایت از کودکان مظلوم غزه مقابل ساختمان استانداری... ادامه »
12
نشست مشترک استاندار البرز و مشاوران امور بانوان با یار دیرین امام راحل
چکیده: سرپرست امور بانوان و خانواده استانداری البرز از نشست مشترک استاندار البرز و جمعی از فرهیختگان با رئیس هیئت نامه تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میخاییل گورباچوف خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، بی بی عصمت سرفرازی با اعلام این خبر افزود: در راستای تبیین  جایگاه و نقش زنان در تحقق دستاوردهای انقلاب اسلامی«سرکارخا... ادامه »
صفحه 1 از 65اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین