1393 اسفند 10 يکشنبه
پربیننده ترین اخبار
ریزگردهای البرز، تهدیدی برای پایتخت است /طرح بیابان زدایی استان اجرایی شود

استاندار البرز:

سازمان برنامه و بودجه مستقل، زیر نظر استانداران در استان ها اداره شود
نیروی های  کیفی و کارآمد را در دستگاه ها استخدام کنیم؛

دولت تدبیر و امید به دور از جناح بندی های سیاسی بدنبال تحقق وعده ها است
مشروح سخنان استاندار البرز در شورای اداری استان؛
تقدیر و تشکر از استانداران و فرمانداران سراسر کشور در برگزاری مراسم عید انقلاب
لزوم تبیین «گونه گیاهی و جانوری پرچم » برای استان البرز
کسب عنوان رئیس برتر کشور توسط رئیس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز رتبه برتر را کسب کرد
ثبت نام دهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان البرز آغاز شد
تاکید استاندار البرز بر لزوم تقویت روابط عمومی های استان
«تشریفات»، آدابی که در ارتباطات سازمانی مغفول مانده است/ چراغ تشریفات سازمانی ستاره خاموش است
مسئولان هر دستگاه برنامه سال 94 خود را تدوین کنند
سند توسعه البرز در افق ۱۴۰۴ تدوین می شود
تکالیف استاندار البرز به مدیران در روزهای پایانی سال، از فعال شدن ستاد تسهیلات سفر تا ارائه گزارش راهبردهای اقتصاد مقاومتی
البرز، مقصد گردشگران یا گذرگاه مسافران عبوری؟/نوروز، فرصت ایجاد درآمدهای پایدار شهری، ستادی که سفر را تسهیل می کند
بازدید استاندار البرز از دو شرکت دارویی دام وطیور/ تجلی تلفیق تجاری سازی علوم وصادرات
دیدار صمیمانه استاندار البرز با اعضای شوراهای اسلامی استان/ مطالبات مردم از سوی شوراها پیگیری شود
نمادهای فرهنگی هر منطقه در استان البرز احصاء شود/رئیس مرکز البرز شناسی در استان معرفی شد
اشتیاق مدیران استان تازه تأسیس البرز به آموزش های نوین/چگونه یک مدیر موفق باشیم
سازمان تامین اجتماعی بازوی پرتوان نظام درایجاد امنیت اجتماعی است
تحریم ها از مقاومت مردم ایران نکاست، پایداری و ایستادگی ملت را تقویت کرد/«استقلال»،دستاورد ارزشمند انقلاب اسلامی بود
مردم استان البرز شیوا ترین سرود همدلی را سردادند/ تقدیر استاندار البرز از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن
بیانیه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز به مناسبت ایام الله دهه فجر؛ انقلاب اسلامی بارقه ی امید را در جان های خسته برافروخت
6 پروژه عمرانی کمالشهر افتتاح و 2 طرح شهری کلنگ زنی شد
«وحدت»، اکسیر و رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود
انقلاب اسلامی خیزشی فراگیر بود/ وعده دیدار ما 22 بهمن ماه
نسل امروز مسئولیت خود را در برابر شهدا فراموش نکنند
استاندار البرز: اظهار گلایه از روند افزایش قیمت میوه در روزهای پایانی سال
کمیته ی نهادها و سازمانهای ستاد دهه فجر استان البرز تشکیل جلسه داد//روابط عمومی ها نسبت به طرح ریزی برنامه های ویژه اقدام کنند
دوره های آموزشی مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان البرز برگزار می شود
دخل و خرج بودجه سال 94 بر معیار راهبردهای اقتصاد مقاومتی مدیریت شود

معاونت سیاسی

 

01
بازدید مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان از منازل اقشار آسیب پذیر و بی بضاعت اتباع خارجی
چکیده: مديركل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز  به همراه تعدادی از مسئولین این اداره کل  از منازل اتباع خارجی بی بضاعت حاضر در استان بازديد و از نزدیک در جریان وضعیت معیشتی آنان قرار گرفت . به گزارش اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز ، بهزاد جعفری ضمن بررسی مسائل و مشكلات این خانواده های آسیب پذیر، در خصوص این نوع... ادامه »
23
سیمای شهری در آستانه سال جدید از تبلیغات ناموزون پاکسازی شود
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز بر ضرورت ساماندهی تبلیغات شهری که سیمای بصری را مخدوش نموده است، تأکید کرد. « دکتر حجت اله ملاصالحی» در گفتگو با کارشناس خبر پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، با بیان اینکه چهره کلانشهر کرج در هاله ای از تبلیغات ناموزون گم شده است، گفت: دیواره ها و سازه های تبلیغاتی امروز در جای جای ... ادامه »
23
سکونتگاه های غیررسمی استان البرز در مدار توجه شورای اجتماعی کشور
دروازه  سکونتگاه های غیر رسمی کرج بسته می شود
چکیده: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز  با اشاره به اینکه استان البرز بعد از استان خراسان، بعنوان پایلوت اجرای طرح ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی در کشور انتخاب شده است و  محدوده های اجرای این طرح نیز مشخص گردیده ، به کلیه دستگاه ها تکلیف کرد تا  ظرف مدت یک هفته گزارش اقدامات انجام شده خود را  به دفتر این اداره کل اعلام نم... ادامه »
22
مدیر کل فرهنگی اجتماعی استانداری البرز در آئین گشایش خانه هنر کرج: سرمنشأ زشتی ها و بی نظمی ها نادیده گرفتن جایگاه هنر در جامعه است
چکیده: طی آیینی که با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان استان البرز برگزار شد،خانه هنر کرج در قالب نمایشگاهی از دستاوردهای هنری هنرمندان البرزی افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "حمیدرضا عسگری مورودی"مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز، در آیین گشایش"خانه هنر کرج" رمز زیبایی هنر را برخورداری از نظم، احساس و لطافت دا... ادامه »
16
ناجای استان البرز در تأمین کادر و تجهیزات نیازمند نگاه ویژه مسئولان ملی است
چکیده:  استاندار البرز با تاکید بر گستردگی حوزه ماموریت‌های نیروی انتظامی البرز، گفت: نیروی انتظامی استان البرز در زمینه تجهیزات و کادر نیروی انسانی نیازمند نگاه ویژه ملی و کشوری است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمید طهایی در همایش فرماندهان و روسای کلانتری و پاسگاه‌های انتظامی استان البرز که پیش از ظهر امروز با... ادامه »
15
مسائل و آسیب های اجتماعی استان با برش شهرستانی تدوین شود
چکیده: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز با اشاره به تدوین سند کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی  گفت: سند کنترل و کاهش آسیب  های اجتماعی ، به واقعیت های استان نزدیک بوده و در صدد جمع بندی  نقطه نظرات دستگاه های مرتبط و ظرفیت های علمی دانشگاهی در راستای تکمیل آن است و بایستی آسیب های اجتماعی با لحاظ برش استانی و شهرستانی تدوین شود. ... ادامه »
10
بیانیه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز به مناسبت ایام الله دهه فجر؛ انقلاب اسلامی بارقه ی امید را در جان های خسته برافروخت
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با صدور بیانیه‌ای، دهه فجر را نقطه عطفی در تاریخ ایران دانست و گفت: انقلاب اسلامی بارقه ی امید را در جان های خسته برافروخت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، در ادامه متن این بیانیه آمده است: خیزش عظیم مردم مؤمن و خداجوی علیه نظام ستمشاهی و غلبه حق بر باطل در بهمن پنجاه و هفت، در کنار ... ادامه »
10
طرح آمایش 10 ویژه «اتباع خارجی» آغازشد
چکیده: مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز از آغاز طرح آمایش جدید به منظور ساماندهی پناهندگان دارای کارت آمایش 9 در استان خبرداد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، بهزاد جعفری با اعلام این خبر گفت:  به منظور تکریم بیشتر پناهندگان و تلاش در بهبود روند رسیدگی به وضعیت اقامتی پناهندگان از 23 بهمن ماه  در استان طرح اجرایی شدن ص... ادامه »
09
وضعیت بهداشتی بازارهای محلی رصد و ساماندهی می شود
چکیده: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از ساماندهی وضعیت روز بازارهای استان و بالاخص وضعیت بهداشتی بازارهای محلی و ادواری عرضه مواد غذایی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حمیدرضا عسگری با بیان این مطلب در «چهارمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذا» در استان اظهار داشت: طی روزهای آینده فعالیت عملیاتی کمیته تخصصی ... ادامه »
07
 دیدار استاندارالبرز با جامعه کارگری حامی دولت تدبیر و امید درایام الله دهه فجر
چکیده: استاندارالبرز در دهه مبارک فجر،با جامعه کارگری حامی دولت تدبیر و امید دیدار داشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،«سیدحمیدطهایی»در ایام الله دهه مبارک فجر، دیداری با جامعه کارگری حامی دولت تدبیر و امید در استان البرز داشت. وی ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر و مروری بر نحوه مشارکت مردم در به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی اظهار داشت... ادامه »
04
مقابله با تهاجم فرهنگی از بستر فرهنگ میسر است/ سمن های فرهنگی فعال شود
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه با بودجه‌های اندک بخش فرهنگی کاری از پیش برده نمی‌شود، فعال شدن سمن های مردمی را یکی از بسترها در این حوزه برشمرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت‌اله ملاصالحی در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل نهاد کتابخانه‌های البرز که پیش از ظهر امروز در محل کتابخانه ام... ادامه »
01
معاون سیاسی استانداری البرز زنگ سی و ششمین بهار آزادی را در مدارس البرز نواخت
چکیده: همزمان با سراسر میهن اسلامی، زنگ سی و ششمین بهار آزادی و فجر پیروزی انقلاب اسلامی روز یکشنبه درمدارس استان البرز به صدا درآمد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ حجت اله ملاصالحی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز،در آیین زنگ انقلاب در دبیرستان شهید شرافت کرج گفت» هوشیاری، د... ادامه »
31
بازدید تیم های بازرسی ستاد صیانت از حقوق شهروندی از31 دستگاه اجرایی استان
چکیده: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز گفت: تا کنون تیم های بازرسی از 31 دستگاه اجرایی استان در صیانت از حقوق شهروندی و اجرای الگوهای عفاف و حجاب، بازدید و ارزیابی داشته اند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، حمیدرضا عسگری مورودی پیش از ظهر شنبه در جلسه «ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی» که با... ادامه »
31
مدیران در اجرای قوانین صیانت از حقوق شهروندی و عفاف حجاب احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز و جانشین ستاد صیانت استان، تأکید کرد: مدیران دستگاه ها در اجرای راهبردهای صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب با مسئولیت بیشتری برنامه ها را دنبال کنند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، حجت اله ملاصالحی با بیان این مطلب در جلسه «ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی» که پی... ادامه »
31
ستادهای«صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب» در دولت یازدهم فعال تر شده است
چکیده: جانشین رییس بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت کشور از برنامه های محوری دولت یازدهم پیرامون دو حوزه عفاف و حجاب و حقوق شهروندی خبر داد و گفت: در دولت تدبیر و امید این دو ستاد فعال تر از پیش برنامه های محوری خود را دنبال می کند.  به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، جلسه «ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حق... ادامه »
صفحه 1 از 73اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین