1393 بهمن 11 شنبه
پربیننده ترین اخبار
سفر هیئت دولت تدبیر و امید به البرز و رهاوردهایی برای استان 4 ساله/7 ماه تصدی بر استانداری و 11 سفر وزیر به استان
نشست های درس اخلاق فرصتی برای مرور معارف اسلامی است/ مدیران استان البرز دو هفته یکبار آموزش درس اخلاق می بینند
حضور پررنگ روابط عمومی ها در انعکاس خدمات دولت نقش امید را در دل مردم حک می کند
اعلام نظر نماینده عالی دولت در استان البرز پیرامون لغو تعطیلی پنجشنبه ها
یادداشت: دیدارهای مردمی استاندار البرز، بارقه ای از امید را بر دلهای مردمان می نشاند
رسانه ها باید از اطلاعات دقیق شورای اطلاع رسانی استان تغذیه شوند
دیدار صمیمانه رئیس فدراسیون کشتی کشور با استاندار البرز
بنایی ماندگار بر خشت خانه کشتی البرز/ البرز صاحب خانه کشتی می شود
قائمی در شورای برنامه ریزی استان،رهاورد سفر وزرا به البرز را تشریح کرد
نخستین گام در دستیابی به بازارهای منطقه ای و جهانی /انعقاد تفاهم نامه مشترک همکاری پژوهشگاه مواد و انرژی و سازمان صنعت معدن، تجارت با نظارت استانداری البرز
آموزش،الفبای پیشرفت امور است/// در امر آموزش و پژوهش، فرا استانی عمل شود
سفر درون شهری استاندار البرز با وسایل نقیله عمومی همزمان با روز هوای پاک
خط تولید فیلتر هوای پاک الگویی برای واحدهای صنعتی استان باشد
مسئولان استان منشور خدمت تدوین کنند/ آهنگ همسویی در البرز هماهنگ است
تأکید وزیرکشور بر اخلاق مداری در انتخابات/بودجه خودکفایی اقتصادی البرز تدوین شود
دولت به توسعه زیرساخت های البرز توجه کند
بودجه آموزش و پرورش در سال 94 افزایش می یابد
مشروح سخنان وزیر کشور در شورای اداری استان البرز/ مقاومت رمز پیروزی 36 ساله ملت بود
اداره استانها به استانداران واگذار می شود/ وزیر کشور اختیارات البرز را به استاندار واگذار کرد
طرح مطالبات استان البرزاز وزیر راه و شهرسازی در شورای حمل و نقل استان
«وحدت و همدلی» پیام بزرگ دهه فجراست//هراس دشمن از قوت اسلام انقلابی
منشور راهبردی«دولت تدبیر و امید» فصل الخطاب عملکرد مدیران باشد/ توصیه های استاندار البرز به مدیران
دیدار مشترک استاندار البرز با مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی
مشروح مذاکرات استاندار البرز با مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی
موانع راه اندازی متروی هشتگرد در معاونت عمرانی استانداری البرز پیگیری می شود
واگذاری بیش از 12 هزار واحد مسکن مهر/ متروی هشتگرد سال 94 روی ریل افتتاح می رود
دیدار صمیمانه استاندارالبرز با زندانیان سیاسی قبل از انقلاب اسلامی
وحدت و همدلی سمفونی توسعه استان می شود// تاکید استاندار البرز بر کاربردی سازی علوم دانشگاهی
بازدید استاندار البرز از واحدهای تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی کرج
تأمین یارانه سوخت فرودگاه پیام مطالبه استاندار البرز از معاون وزیر صنعت

معاونت سیاسی

 

27
حضور پررنگ روابط عمومی ها در انعکاس خدمات دولت نقش امید را در دل مردم حک می کند
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز نقش و جایگاه  مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان را در انعکاس خدمات دولت بی بدیل خواند و تاکید کرد: با حضور مدیران روابط عمومی خلاق و پویاست که می توان ضمن اطلاع رسانی صحیح و دقیق از خدمات دولت، امید را در دل مردم حک کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت ا... ملاصالحی با ب... ادامه »
27
اتباع و مهاجرين خارجي در استان البرز خدمات نوین اجتماعی دریافت می کنند
چکیده: مدير كل اموراتباع و مهاجرين خارجی استانداری البرز از ارائه خدمات نوین اجتماعی به اتباع خارجی در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز به نقل از اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی البرز، بهزاد جعفری ارائه خدمات مناسب به پناهندگان مجاز و داراي مدارك معتبر اقامتي در استان را از مهمترین اولویتهای اين اداره كل برشمرد و تأکید کرد... ادامه »
25
رسانه ها باید از اطلاعات دقیق شورای اطلاع رسانی استان تغذیه شوند
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز تاکید کرد: شورای اطلاع رسانی استان به عنوان یکی از مهمترین شوراهای استانی باید با برقراری ارتباط تنگاتنگ، اخبار صحیح و دقیق را در اختیار رسانه ها قرار دهد تا بتوانند از منبعی موثق تغذیه شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت الله ملاصالحی با بیان این مطلب در هشتمین جلسه شورای اطلاع رسانی... ادامه »
22
الگوی جدید ازدواج،سکویی برای گریز از هنجارهای اخلاقی
چکیده: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز ترویج سبک ازدواج سفید را مجرایی برای گریز از هنجارهای اجتماعی دانست و بر ضرورت تحکیم پایه های خانواده با ازدواج پایدار و ماندگار تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، حمیدرضا عسگری مورودی،طی سخنانی در سمینار استانی آموزش ازدواج مناسب جوانان که پیرامون «ازدواج سفید و آسیب های آن در جامعه... ادامه »
22
کارگاه توجیهی«ستاد صیانت از حقوق شهروندی» استان البرز برگزار شد
چکیده: صبح امروز اعضای ستاد صیانت از حقوق شهروندی استان که حکم آنها اخیرا صادر شده است، به منظور توجیه و تبیین وظایف محوله گردهم آمدند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، کارگروه توجیهی ستاد صیانت از حقوق شهروندی پیش از ظهر پنجشنبه با حضور محمدی سیرایی معاون مدیرکل امور اجتماعی استانداری و جمعی از مدیران و نمایندگان این ستاد، در سالن شهدای البرز ... ادامه »
22
تشکیل هفتمین جلسه کمیسیون دانشجویی استان البرز
چکیده: هفتمین جلسه کمیسیون دانشجویی استان با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی (واحدکرج) برگزار شد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، هفتمین جلسه کمیسیون دانشجویی استان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی (واحدکرج) برگزار شد. توکل لطفی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و دبیرکمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان... ادامه »
14
«وحدت و همدلی» پیام بزرگ دهه فجراست//هراس دشمن از قوت اسلام انقلابی
چکیده: استاندار البرز بابیان اینکه وحدت و همدلی نخستین پیام دهه مبارک فجر است، گفت: دشمنان از قوت گرفتن انتشار اسلام انقلابی هراس دارند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، سید حمید طهایی عصر امروز در «دومین جلسه ستاد دهه فجر استان البرز» که با حضور  معاون سیاسی استاندار، رئیس ستاد دهه فجر استان و روسای کمیته های 24 گانه در سالن شهدای ... ادامه »
07
«آگاهی بخشی و مشارکت مردم»کلید قانون ستاد صیانت ازحقوق شهروندی
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز و جانشین ستاد صیانت از حقوق شهروندی در استان البرز، آگاه سازی مردم را موجب مشارکت آنان در فعالیت های اجتماعی و تحقق راهبردهای ستاد صیانت از حقوق شهروندی دانست.  به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،حجت اله ملاصالحی در جلسه « ستاد صیانت از حقوق شهروندی» که در سالن شهدای البرز برگزار... ادامه »
06
بازدید مدیر کل امور اجتماعی استانداری البرز از گرمخانه کرج
چکیده:  مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز  با حضور در گرمخانه جدیدالتأسیس کرج، از نزدیک در جریان روند فعالیت و خدمات رسانی این مرکز قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، حمیدرضا عسگری که به همراه معاون خود در این گرمخانه حضور یافته بود،ضمن بررسی دقیق مسائل بهداشتی،درمانی، اسکان و تغدیه مهرجویان مستقر در این مجموعه، اهتما... ادامه »
03
تشدید نظارت ها بر بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی استان البرز
چکیده: اداره کل اجتماعی فرهنگی استانداری البرز در راستای اجرای دستور استاندار البرز مبنی بر ضرورت نظارت های ویژه بر بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی در حرکتی ابتکاری، اقدام به تشکیل تیم تخصصی بازرسی بیمارستانی با حضور کارشناسان خبره بازرسی دانشگاه علوم پزشکی،از معاونت های دارو،درمان و بهداشت برای بازرسی از مراکز بهداشتی درمانی خصوصی و دولتی نموده است.... ادامه »
03
بازدید تیم استانداری البرز از خوابگاه های دانشجویان دختر در استان
چکیده: اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در راستای اجرایی نمودن برنامه های حقوق شهروندی  و به منظور ساماندهی و نظارت بیشتر بر خوابگاه های  خصوصی دانشجویان دختر استان اقدام  به بازدید و بررسی مسائل و مشکلات  اقامت گاه های خصوصی دانشجویان دختر نموده است. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، پیرو پیگیری و جلسات متوالی  ... ادامه »
31
مدیرکل جدید «امنیتی و انتظامی استانداری البرز» منصوب شد
چکیده: استاندار البرز در حکمی «مدیرکل امنیتی و انتظامی» استانداری البرز را منصوب کرد.  به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، سید حمید طهایی با صدور حکمی،"مسلم عادلی"را بعنوان« مدیرکل امور امنیتی و انتظامی»استانداری البرز منصوب کرد.  در متن این حکم آمده است: جناب آقای « مسلم عادلی» با استعانت از ذات ... ادامه »
31
برخورد قاطع با مؤسسات خیریه متخلف در استان البرز/ برگزاری همایش سراسری سازمان های مردم نهاد استان
چکیده: مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز اعلام کرد: با هدف حفظ و ارتقا اعتماد عمومی ، مؤسسات خیریه متخلف به مراجع قضایی معرفی می شوند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، حمیدرضا عسگری مورودی با اعلام این خبر افزود: فرایند رسیدگی به پرونده یکی از مؤسسات خیریه متخلف در استان که با بیشترین حجم شکایات مردمی روبروست، توسط دستگاه قضایی در حا... ادامه »
30
انقلاب اسلامی در حماسه 9 دی ماه بیمه شد
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز بمناسبت فرا رسیدن 9 دی ماه پیام صادر کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، پیام دکتر حجت اله ملاصالحی بمناسبت فرا رسیدن 9 دی ماه چنین است:  مردم در حماسه 9 دی ماه با خروش حماسی خود انقلاب اسلامی را بیمه کرده اند. 9 دی روز بصیرت، اعجاز و تجدید میثاق با امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلام... ادامه »
28
زیرساخت های مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان البرز ایجاد شود
چکیده: معاون سیاسی انتظامی و امنیتی استاندار البرز  بر ضرورت ایجاد زیرساخت های مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، حجت اله ملاصالحی با بیان این مطلب در در «کارگاه آموزشی تبیین قانون جدید مبارزه با قاچاق کالار و ارز»اظهار داشت: دشمن با برنامه ریزی پیچیده وحساب شده درصدد افزایش هزینه های کشو... ادامه »
صفحه 1 از 72اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین