1393 مهر 29 سه شنبه
پربیننده ترین اخبار
البرز خاکریز امنیتی پایتخت است/ همسبتگی مردم ضامن بقاء امنیت در جامعه
سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نظرآباد منصوب شد
فضای امن کشور مرهون تلاش مجاهدان گمنام در وزارت اطلاعات است
غیبت اعضای کارگروه های استانی قابل توجیه نیست/ نظارت بر امنیت سلامت غذایی استان در کارگروهی تخصصی
مأموریت ویژه ای برای ساماندهی رودخانه کرج و مسیر گردشگری کرج – چالوس
گزارش بازدیدی از دهکده حیوانات در دل طبیعت
استان البرز در آینده نزدیک صاحب دهکده توریستی می شود
مصرف کالاهای داخلی؛ درگرو ارتقاء کیفیت تولید و فرهنگسازی مردمی است
روشندلان،سپیدترین قافیه ها را در قصیده زیستن می سرایند
خبرهای رسانه های استان ، نوید بخش آینده ای روشن فرا روی البرز است/ البرز جایگاه واقعی خود را پیدا می کند
نامه های حضرت علی(ع) به مالک اشتر، الگویی برای کارگزاران حکومت اسلامی است
پیام استاندار البرز بمناسبت عید سعید غدیرخم
حمایت دولت از طرح های نوین دربخش کشاورزی/ ضرورت بکارگیری شیوه های نوین آبیاری
فرهنگ سازی و پیشگیری از اعتیاد نیازمند «مدیریت جهادی» و «عزم ملی» است
"شرکت پست"، جلوه ای از حسن اعتماد ملی است/پست البرز تقویت کننده دولت الکترونیک دراستان باشد
پیام تبریک استاندار البرز بمناسبت روز جهانی پست
روستاها مهد اصلی تولید اقتصادی در کشور هستند
بخشی از خط 2 قطار شهری کرج سال آینده روی ریل می رود
هفتمین دیدار مردمی استاندار با شهروندان البرزی
روستاییان نقش آفرینان جبهه اقتصاد مقاومتی اند/ تدوین بسته جامع روستایی در دولت یازدهم
اعلام نتايج اولیه آزمون تخصصی استخدامي شهرداريهاي تازه تأسیس استان البرز
شورای برنامه ریزی استان جایگاه تصمیم گیری های کلان است
صدور پروانه ساخت و سازها در استان البرز الکترونیکی می شود
پیام استاندار البرز بمناسبت هفته نیروی انتظامی
جمع آوری اطلاعات هزار و 160 بهره بردار تا پایان روز پنجم
بخشی از خدمات دستگاه های اجرایی تا پایان سال به دفاتر پیشخوان استان واگذار شود
تشریح فرصت های اجتماعی البرز توسط معاون سیاسی و امنیتی
طرح انتظارات استاندار البرز از مدیران ، درشورای اداری استان
تدوین سند آمایش سرزمینی بستر توسعه /60 درصد سند آمایش استان تکمیل شده است
اجرای مر قانون، وحدت بخش دولت و مجلس است/ سند آمایش سرزمینی و اطلس فرهنگی تعیین ساز آینده البرز

معاونت سیاسی

 

20
انتظار مردم از مسئولان خدمت صادقانه است
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: مردم از مسئولان انتظار خدمت رسانی صادقانه را دارند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت الله ملاصالحی در مراسمتودیع و معارفه فرماندار شهرستان نظرآباد ضمن گرامیداشت سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات طی سخنانی اظهار داشت: هجمه های سنگین دشمن در تمامی ابعاد سیاسیٰ؛ اقتصادی و فرهنگی به دلیل مجاهد... ادامه »
19
البرز خاکریز امنیتی پایتخت است/ همسبتگی مردم ضامن بقاء امنیت در جامعه
چکیده: استاندار البرز نقش مردم و تشکل های مردمی را در همراهی نیروهای امنیتی، ضامن بقاء امنیت در کشور دانست و ضمن تشریح موقعیت سیاسی و اجتماعی استان، البرز را خاکریز امنیتی پایتخت نامید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ مهندس سیدحمید طهایی پیش از ظهر امروز یکشنبه، در همایشی که بمناسبت فرا رسیدن سی وامین سالگرد تأسیس وزارت اطلاعات، با حضو... ادامه »
19
معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نظرآباد
چکیده: سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نظرآباد در مراسمی، توسط مسئولان ارشد استانی و شهرستانی معرفی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دقایقی پیش آیین معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نظرآباد،با حضور دکتر حجت الله ملاصالحی و جمعی از مسئولان، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد. در این مراسم، حکم « حجت اله صادق... ادامه »
19
سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نظرآباد منصوب شد
چکیده: استاندار البرز در حکمی سرپرست جدید فرمانداری  شهرستان  نظرآباد را منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمیدطهایی در حکمی « حجت اله صادقی» را بعنوان «سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نظرآباد» منصوب کرد.در متن این حکم این آمده است:  جناب آقای" حجت اله صادقی" با استعانت از ذات اقدس ربوبی... ادامه »
19
وزارت اطلاعات از پایه های اقتدار نظام اسلامی است/سربازان گمنام دیده بانان جامعه اسلامی اند
چکیده:  نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج وزارت اطلاعات را تامین کننده امنیت در کشور خواند و گفت: وزارت اطلاعات از پایه های اقتدار نظام جمهوری اسلامی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی  روز یکشنبه در همایش سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات در استان البرز که با حضور مدیران کل دستگا... ادامه »
19
آگاهی بخشی به مدیران از رسالتهای وزارت اطلاعات است
چکیده: مدیرکل اطلاعات استان البرز اطلاع رسانی موثر و مستمر به مدیران اجرایی کشور را از رویکردهای اصلی وزارت اطلاعات عنوان کرد و گفت: این امر مهم سبب می شود تا مدیران با آگاهی بیشتر در برابر مشکلات و تهدیدها، تصمیم گیری صحیح داشته باشند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز ، بشیری روز یکشنبه در همایش سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات در سالن... ادامه »
19
امنیت پایدار کشور مرهون مجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) است
چکیده: وزیر دادگستری با تاکید براینکه باید بسترهای امنیت را درجامعه فراهم کرد، گفت: امنیت زیرساخت توسعه در هرجامعه است و اختلالات امنیتی، نظم را برهم می زند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت الاسلام والمسلمین ' مصطفی پورمحمدی' روز یکشنبه در همایش یک روزه به مناسبت سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات در باشگاه میلاد کرج افزود: در اوایل پیرو... ادامه »
19
غیبت اعضای کارگروه های استانی قابل توجیه نیست/ نظارت بر امنیت سلامت غذایی استان در کارگروهی تخصصی
چکیده: معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با تأکید بر حضور مستمر و مداوم اعضای کارگروه های استانی، از تشکیل کمیته ای به منظور بررسی وضعیت آبفا در شهرستانهای استان و نحوه هدایت و مصرف آنها در بخش های کشاورزی و.. به منظور تأمین سلامت و امنیت غذایی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر حجت الله ملاصالحی در جلسه «کارگرو... ادامه »
18
بررسی راهکارهای اجرای سیاست های برنامه ششم توسعه اجتماعی دراستان البرز
چکیده: کارگروه بررسی راهکارهای اجرای سیاست های برنامه ششم توسعه اجتماعی در استان البرز  تشکیل جلسه داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، پیش از ظهر امروز شنبه«سومین جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان» در سالن شهدای البرز استانداری به ریاست دکتر ملاصالحی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز، تشکیل شد. دکت... ادامه »
15
دولت تدبیر و امید در فضای اقتصادی کشور آرامش برقرار کرد
چکیده: معاون سیاسی امنیتی و انتظامی استانداری البرز گفت: دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی مناسب در فضای بازار و اقتصاد کشور آرامش ایجاد کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر حجت الله ملاصالحی روز چهارشنبه درنشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز به نقش موثر مردم در پیشبرد اهداف نظام و دولت اشاره کرد و اظهارداشت: باید ... ادامه »
06
پیام استاندار البرز بمناسبت هفته نیروی انتظامی
چکیده:  استاندار البرز درپیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمیدطهایی در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت؛ متن کامل این پیام به شرح ذیل است:  فضل الله المجاهدین باموالهم وانفسهم علی القاعدین درجه وکلا وعدالله الحسنی شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ايران منبعث از تلاش های سترگ دلاورمرده... ادامه »
06
نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملت است
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در پیامی هفته نیروی انتظامی را به تمامی جان برکفان این عرصه که شبانه روز در مسیر امنیت و آرامش کشور در تلاش اند تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، در متن پیام حجت الله ملاصالحی بمناسبت هفته ناجا آمده است: مقوله امنیت در مکتب اسلام، ریشه در اعتقادات یک ملت و باورهای دینی جامعه دارد و... ادامه »
06
با حضور استاندار البرز؛ صبحگاه مشترک نیروهای ناجا برگزار شد
چکیده: همزمان با هفته ناجا، استاندار البرز در صبحگاه مشترک ناجا حضور پیدا کرد. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، صبح امروز با حضور  مهندس سیدحمیدطهایی استاندار البرز؛ صبحگاه مشترک نیروهای ناجا استان برگزار شد. مهندس طهایی در حاشیه این آیین با اشاره به نقش نیروهای ناجا در برقراری امنیت کشور، اقتدار و عزت ... ادامه »
06
مسئولان نقشه راه فرهنگی استان البرز را تکمیل کنند
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: اطلس فرهنگی نقشه راهی است که می توان در مسیر آن زیرساخت ها و اولویت های فرهنگی و اجتماعی را ایجاد کرد. دکترحجت الله ملاصالحی در گفتگو با واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز با بیان این مطلب اظهار داشت: یکی از اولویت های اصلی و اساسی این استان فقدان نقشه راهی است که بتوا... ادامه »
04
تشریح فرصت های اجتماعی البرز توسط معاون سیاسی و امنیتی
چکیده: معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز آسیب ها  و چالش های استان را تشریح کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت الله ملاصالحی با بیان این مطلب در جلسه شورای اداری استان اظهار داشت:  استان البرز به دلیل برخورداری از ترکیب جمعیتی وتنوع نژادی و قومی متفاوت تر از سایر استانها است. وی با اشاره به فرصتها وظرفیتهای این ا... ادامه »
صفحه 1 از 68اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین