1393 شهريور 24 دوشنبه
پربیننده ترین اخبار
مشروح آنچه در شورای آموزش و پرورش استان گذشت/ شهرداری که بعد از 40 سال هنوز در خاطره دانش آموز ماندگار است، طرحی نو در آموزش و پرورش دراندازیم
سالن های ورزشی خالی استان در اختیار مدارس کم برخوردارشهر قرارگیرد
البرز به شرط تأمین امکانات، پشتیبان تهران درکوران بحران حوادث خواهد بود
پرونده سرمایه گذاری استان،در میزگردی اقتصادی گشوده شد
نگاه روشن دولت به آسمان" فرودگاه پیام" /بسته خدمات مسافربری پیام چشم انتظار تصمیم سازمان هواپیمایی کشور
بیکاری عمده دغدغه استان البرز/ مدیران، کارگروه استانی اشتغال را جدی بگیرند
ضرورت ترسیم نقشه راه وزارت ارتباطات در فرودگاه پیام
سفر نیم روزه استاندار البرز به مقصد فرودگاه پیام
تعامل، وحدت و انسجام رمز توسعه امور شهری در استان البرز
رسالت البرز پژوهان معرفی آثار گذشتکان همراه با توسعه استان است// راه اندازی موزه مردم شناسی در استان
فرهنگ حفاظت از محیط زیست در جامعه نهادینه شود
درک و معرفت ساحت مقدس علی بن موسی الرضا(ع) مرزها را درنوردیده است
ستاد "راه و فضای سبز استان" در مسیر آبیاری باغات تا درختکاری 500 هکتاری اراضی شمال غربی کرج
اجرای مراسم سان و رژه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در استان البرز
شایسته سالاری سرلوحه انتخاب کارمندان باشد
گام های بلند دولت یازدهم در مسیر خروج از مهار تورم وخروج از رکود اقتصادی / جشن احیاء صنایع در استان
افتتاح مجتمع ورزشی و کلنگ زنی فرهنگسرای فجر در محمدشهر کرج
کوله باری از جنس خدمت توشه کاروان هیئت نمایندگان دولت تدبیر و امید البرز / 3 ماه تأمل یکسال تجربه در یک هفته
ابتکار عمل مرکز فنی و حرفه ای در تلفیق مهارت های حرفه ای و آموزش
تحقیقات کویرشناسی در اشتهارد ضروری است/ تفکیک شبکه آب شرب و مصرفی تنها راه نجات آب
کاروان نمایندگان هیئت دولت تدبیر و امید البرز وارد شهرکویری اشتهارد شد
حمایت از کارآفرینان و سرمایه گذاران، توسعه استان البرزرا شتاب می بخشد
عدم تناسب بین رشد جمعیت و زیرساخت ها در البرز نگاه ویژه هیئت دولت را می طلبد
استاندار البرز: رسانه های استان البرز در هفته دولت سنگ تمام گذاشتند
پیگیری موضوع آب،معادن و آموزش شهرستان ساوجبلاغ در جلسه شورای مشترک اداری
استاندارالبرز در جمع جامعه پزشکی: زمینه اقبال بخش خصوصی را در توسعه سرانه های درمانی فراهم آوریم
دولت تدبیر و امید مطالبات مردم را با جدیت پیگیری می کند
رد پای کارگزاران دولت در جای جای کشور مشهود است/ انهدام پهپاد اسرائیلی نشانگر اقتدار نظامی کشور
بهره مندی از منابع داخلی استان در مسیر توسعه برگ برنده مدیران است
بهره برداری از 51 پروژه شهرستان فردیس در هفته دولت

معاونت سیاسی

 

10
قرآن، پایه استراتژیک تحولات سازنده فرهنگی است
چکیده: مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری البرزگفت: قرآن، پایه استراتژیک تحولات سازنده فرهنگی است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عسگری مورودی با بیان این مطلب در جلسه  هماهنگی مسابقات قرآنی کشور در استان البرز، با تبیین اهمیت و ضرورت فعالیت های قرآنی و برگزاری اینگونه برنامه ها گفت: مسابقات قرآنی در توسعه و ترویج این معروف عظیم نقش بسزا... ادامه »
10
جلسات کمیسیون دانشجویی، بستری مناسب برای آموزش است
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز تشکیل این کمیسیون را بستری مناسب برای تبادل اطلاعات و هماهنگی و همفکری بین مسئولان دانشگاهی؛ همچنین بهره گیری از خرد جمعی در حل مشکلات برشمرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر حجت ا... ملا صالحی با بیان این مطلب در چهارمین جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان اظهار داشت: جلسات کم... ادامه »
09
هفته دفاع مقدس متعلق به همه مردم است
چکیده: سرتیپ دوم قرارگاه لشگر 23 تکاور ولایت ارتش با بیان اینکه هفته دفاع مقدس متعلق به همه مردم است، بر ضرورت همکاری کلیه دستگاه ها در برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های روز ارتش تأکید کرد. به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، امیر سرتیپ دوم اسداله فهیم عصر سه شنبه در جلسه هماهنگی رژه روز ارتش، که به ریاست دکتر حجت الله ملاصالحی در سالن ش... ادامه »
09
 صف آرایی یگان های ارتش در استان البرز/ برنامه های روز رژه، ویژه تدارک دیده شود
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز برضرورت هماهنگی دستگاه های استان در صف آرایی هر چه باشکوه تر رژه روز ارتش ،همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و اجرای برنامه های این ایام به صورت ویژه و خاص  تأکید کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکترحجت الله ملاصالحی عصر سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های رژه روز ارتش، ا... ادامه »
07
مدیرکل  سیاسی و انتخابات  استانداری البرز منصوب شد
چکیده: استاندار البرز طی  حکمی « مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری » را منصوب کرد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی استاندار البرز با صدور حکمی، « توکل لطفی » را به عنوان « مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات » منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: با استعانت از ذات اقدس ربوبی و ... ادامه »
06
حال و هوای جبهه در فضاسازی شهری استان، ارمغان هفته دفاع مقدس
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز بر ضرورت فضاسازی شهری متناسب با گرامیداشت هفته دفاع مقدس تأکید کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت ا... ملاصالحی با بیان این مطلب در « نخستین جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس» که در سالن شهدای دولت استانداری با حضور اعضای این ستاد برگزار شد، نکاتی را مورد اشا... ادامه »
06
پوشش مستقیم و زنده ویژه برنامه یادیاران از شبکه استانی البرز
چکیده: معاون مدیرکل مرکز صدا و سیمای استان البرز از پوشش ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس به صورت مستقیم از شبکه استانی البرز خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ناصرصفار در « نخستین جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس» به تشریح برنامه های مرکز صدا و سیمای البرز در این ایام پرداخت و اظهارداشت:  این مرکز در ... ادامه »
06
اجرای مراسم سان و رژه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در استان البرز
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز از برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با 31 شهریورماه در این استان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت ا... ملاصالحی با اعلام این خبر در «نخستین جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس» در استان، افزود: مراسم سان و رژه نیروهای مسلح روز دوشنبه31 شهریورماه ... ادامه »
06
استان البرز مهیای بازسازی فضای عملیات دفاع مقدس میشود/ ترسیم روایتی از جنگ نرم و سخت علیه دشمن در نمایشگاه یاد یاران
چکیده: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) از بازسازی فضای عملیات دفاع مقدس در استان و ترسیم ابعاد جنگ سخت و نرم علیه دشمن، طی یک هفته دراستان البرز خبر داد.   به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،سردار علی استاد حسینی در اولین جلسه«ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس» که درسالن شهدای دولت استانداری به ریاست دکترحجت ا...ملاصالحی برگز... ادامه »
03
شایسته سالاری سرلوحه انتخاب کارمندان باشد
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: انتخاب کارمندان باید بر اساس شایسته‌سالاری باشد و انتخاب نیروها بر اساس صلاحیت و شایستگی صورت گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر حجت الله  ملا صالحی با بیان این مطلب در اولین  جلسه شورای  عمومی کارکنان  و مدیران معاونت سیاسی که با هدف هم اند... ادامه »
03
کشف 150 هزار لیتر سوخت قاچاق از هفت دستگاه تریلر
چکیده: رئیس دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری البرز از کشف یکصد و پنجاه هزار سوخت قاچاق از هفت دستگاه تریلر خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سعید شفیعیان با اعلام این خبر گفت:  با اقدامات اطلاعاتی انجام شده و هماهنگی های لازم توسط دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه، با قاچاق کالا و ارز اس... ادامه »
02
رسالت دانشگاه ها توانمندسازی دانشجویان و فاصله گرفتن از مدرک گرایی صرف است
چکیده: سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استاندار البرز گفت: رسالت دانشگاه ها توانمندسازی دانشجویان در زمینه های فکری، اجرایی و فاصله گرفتن از مدرک گرایی صرف است.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، جعفری با بیان این مطلب در جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان که با حضور دستگاههای عضو و روسای دانشگاه ها و مسئولان دانشگاهی و مراکز آموزشی... ادامه »
01
کرج کمربندایمنی تهران است
چکیده: نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کرج کمربند ایمنی تهران است، گفت: فعالیت گسترده شبکه های اطلاعاتی، حاکی از نقش این استان به عنوان کمربند ایمنی پایتخت است. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عصرامروز دوشنبه" محمدجواد کولیوند"، در آیین معارفه دادستان شهرستان کرج، که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز و ... ادامه »
01
امنیت کشور در اولویت است/ با مخلان امنیت برخورد می شود
چکیده: دادستان کل کشور با بیان اینکه امنیت در کشور از اولویت ها است، تصریح کرد: باید برای حفظ این امنیت تلاش کرد و با مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع شود. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عصرامروز دوشنبه" سیدابراهیم رییسی دادستان کل کشور"، در آیین معارفه دادستان شهرستان کرج، که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز و جمع کثیری از... ادامه »
01
بررسی دغدغه های کمیسیون کارگری استان توسط معاون سیاسی و انتظامی استاندار
چکیده: معاون سیاسی و انتظامی استاندار البرز گفت: کلیه اعضای کمیسیون کارگری نسبت به ارائه پیشنهادات و راهکارهای اجرایی در راستای تشکیل کارگروه های زیر مجموعه این کمیسیون و به منظور تسریع در رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام نمایند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حجت الله ملاصالحی با بیان این مطلب در جلسه کمیسیون کارگری شورای تامین است... ادامه »
صفحه 1 از 66اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین