1395 شهريور 09 سه شنبه
پربیننده ترین اخبار
کشاورزی،صنعت و مسکن پیشران اقتصاد کشور است/ برای تأمین سوخت یارانه ای فرودگاه پیام تلاش خواهم کرد

وزیر صنعت در نشست با فعالان و نخبگان اقتصادی استان البرز:

پیام تسلیت استاندارالبرز درپی درگذشت مادرشهیدان کولیوند
بستر رونق اقتصادی در استان البرز مهیاست/قدرت اقتصادی استان با ورود سرمایه گذاران تقویت می شود
البرز استانی نمونه در کشور است/230 هزار فرصت شغلی تولیدی در دولت تدبیر و امید/ احیا 7500 واحد تولیدی و صنعتی

وزیرصنعت،معدن وتجارت در شورای اداری البرز/

تسهیلات مناسب ویژه کشاورزان روستایی

استاندار البرز در دیدار با مردم روستای بختیار در شهرستان نظرآباد : 

دیدار استاندار البرز با خانواده معظم شاهد در شهرستان نظرآباد
کیفیت بخشی و توانمندسازی سمن ها مورد توجه قرار گیرد
كاهش تورم يكي از اقدامات ستودني دولت تدبير و اميد است//قدرت دیپلماسی توسط فرزندان این کشور به دنیا اثبات شد
سیاست دولت برای رونق تولید و خروج از رکود و راه اندازی واحدهای نیمه فعال قابل تقدیر است
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت:
افتتاح طرح توسعه شرکت صنعت غذایی با حضور وزیر صنعت و استاندار البرز

در شهرستان اشتهارد انجام شد:

بازدید وزیر صنعت و استاندار البرز از بزرگترین کارخانه در حال احداث قطعات فولاد کشور

افتتاح طرح توسعه تولید انواع قطعات لاستیکی صنعتی/

وزیر صنعت،معدن و تجارت وارد استان البرز شد
استاندار البرز در منزل خانواده شهدا و جانبازان طالقان/هیاتی 10 نفره از معاونان و مدیران کل در بازدید از خانواده های شاهد


طالقان در مسیر طرح توسعه گردشگری متحول می شود
مسئولان دولت در طالقان
بعد از 8 سال اولین سالن ورزشی بخش بالا طالقان به افتتاح رسید
استاندار البرز یک دستگاه آپارتمان به کیمیا علیزاده هدیه داد
در مراسم استقبال صورت گرفت؛
دولت تدبیرو امید سرباز خط اول مقام معظم رهبری است / مبارزه با فساد اقتصادی پایان ناپذیر است

وزیر کار در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه کرج/

فرودگاه پیام هاب غرب آسیا در پروژه جاده ابریشم هوایی
وزیدن نسیم رونق اقتصادی در کشور/ بیش از 3 هزار فرصت شغلی در پروژه های هفته دولت /جمهوری اسلامی سکان دار امنیت در منطقه است/خدمتگزاران دولت در البرز اقتصاد مقاومتی را بومی سازی کردند
افتتاح 87 پروژه شهرستان ساوجبلاغ در هفته گرامیداشت دولت
گلباران گلزار شهدای روستای کردان در هفته گرامیداشت دولت

توسط استاندار البرز،معاونان و مدیران

توفیق خدمتگزاران رهروی آرمان های امام راحل حول محور مقام معظم رهبری در دولت تدبیر و امید است
تجدید میثاق استاندار البرز و مدیران ارشد با آرمان های امام راحل در هفته دولت: 
بازار سرمایه برای جذب سرمایه گذاری خارجی در البرز آماده است

در نشست خبری معاون استاندار با اصحاب رسانه مطرح شد: 

افتتاح 52 پروژه ویژه هفته دولت در شهرستان اشتهارد

با آغاز برنامه های هفته دولت/

دولت فضای حصر اقتصادی را شکست/بخش خصوصی در راس نگاه هیات دولت/دشمن قابل اعتماد نیست باید همواره آماده باشیم/اهتمام دولت برای کاهش تورم به زیر 9 درصد/ تحقق اقتصاد مقاومتی حول فرامین مقام معظم رهبری
استاندارالبرز و مدیران استان به دیدار مردم روستای پلنگ آباد اشتهارد رفتند

فلسفه دیدارهای مردمی شناخت مشکلات مناطق است؛

البرز بر سکوی دوم سرمایه گذاری خارجی در کشور
تمهیدات لازم در شورای ترافیک استان البرز اندیشیده شد
برخی منتقدان دولت منافع ملی را نشانه گرفته اند /برجام سایه شوم 6 قطعنامه را برداشت/درآمد نفتی ایران در مرز 35 میلیارد دلار/سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری بعد از برجام در البرز

مشروح سخنان استاندار البرز در دیدار با فعالان سیاسی/


معاونت سیاسی

 

29
در هفتمین روز از گرامیداشت هفته دولت: 
دیدار معاونان استاندار با خانواده معظم شاهد در شهرستان کرج
چکیده: معاونان استاندار و جمعی از مدیران کل استان به صورت جداگانه در 10 هیات با خانواده های شاهد در شهرستان کرج  دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، «فتح الله حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی»  و «هیربد معصومی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار»  عصر دوشنبه پس از افتتاح پروژه های هفته دولت در ش... ادامه »
29

به مناسبت هفته دولت : 

دیدار مردمی معاونان استاندار با بیش از سیصد نفر از مردم کرج در مسجد علی بن ابیطالب (ع)
چکیده: معاونان استاندار در هفتمین روز از گرامیداشت هفته دولت با بیش از سیصد نفر از مردم شهرستان کرج دیدار کردند.   به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،" فتح الله حقیقی؛ معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی و  هیربد معصومی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی " در ادامه سلسله دیدارهای مردمی طی هفته گرامیداشت دولت در شهرستانها؛ ظهر امروز دوشنبه با حضور در مسج... ادامه »
29
كاهش تورم يكي از اقدامات ستودني دولت تدبير و اميد است//قدرت دیپلماسی توسط فرزندان این کشور به دنیا اثبات شد
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت:كاهش تورم يكي از اقدامات ستودني دولت تدبير و اميد است. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز ، فتح الله حقیقی با بیان این مطلب در هفتمین روز از هفته د ولت در آيين افتتاح شرکت پرتو فرازان آویژه کیمیا در شهرک صنعتی بهارستان کرج اظهار داشت: کاهش تورم یکی از اقدامات موفقیت آمیز دولت کنونی بوده که به کمت... ادامه »
24
فرزندان انقلاب سران 6 کشور قدرتمند دنیا را پای میز مذاکره کشاندند
چکیده:  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: انقلاب اسلامی از آغاز تاکنون فراز و فرودهای فراوانی را تجربه کرده که با ایثار و شهادت به جایگاه کنونی رسیده و فرزندان این ملت و انقلاب سران 6 کشور قدرتمند دنیا را پای میز مذاکره آوردند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،" فتح الله حقیقی" روز چهارشنبه و در دومین روز از هفته دولت در ... ادامه »
22
رسانه ها در مسیر همدلی و همزبانی حرکت کنند/ عوام فریبی بزرگترین آفت های جامعه است/ نقد سازنده باید با راهکار همراه باشد
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه عوام فریبی یکی از مشکلات و آفت های بزرگ جامعه است که اگر بر آن فائق شویم بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد، تصریح کرد: رسانه ها باید در مسیر همدلی و همزبانی حرکت کنند ونقد سازنده ای را ارائه دهند که همراه با راهکارهای عملیاتی باشد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«فتح اله حق... ادامه »
21

بعد دو ساعت مذاکره رقم خورد/

4 جمله معاون سیاسی استانداری با احزاب سیاسی در 4 دقیقه
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در مدت زمان 4 دقیقه، 4  جمله کلیدی را با فعالان و احزاب سیاسی در میان گذاشت. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،« فتح اله حقیقی» شامگاه یکشنبه در دیدار استاندار البرز با فعالان سیاسی و احزاب در سالن شهدای دولت در 4 جمله نقشه راه خود را در حوزه سیاسی ترسیم کرد و گفت: جوهره مدیریت آن ا... ادامه »
21
 مسئله سلامت باید دغدغه مدیران باشد
چکیده: معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز تصریح کرد: کارگروه سلامت استان از جمله کارگروه های مهمی است که باید رفع مسائل آن به دغدغه جدی مسئولان منتهی شود. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«فتح اله حقیقی» ظهر یکشنبه در جلسه «کارگروه سلامت » که در سالن شهدای البرز برگزار شد، اظهار داشت: بهداشت باید مسئله جدی مدیران باش... ادامه »
20
روابط عمومی ها صدای دولت در هفته دولت باشند/اتاق فکر رسانه و روابط عمومی های استان البرز تشکیل می شود
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز تصریح کرد: روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان باید بنحو موثری خدمات و عملکرد دولت را در این هفته انعکاس و بازتاب رسانه ای دهند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«فتح اله حقیقی» ظهر شنبه در جلسه « نشست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با مدیران روابط عمومی دستگاه های اج... ادامه »
20
مدیران گزارش کار خود را به مردم اعلام کنند
چکیده: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز خواستار گزارش دهی مدیران دستگاه های اجرایی از خدمات انجام گرفته به دولت شد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،"فتح الله حقیقی" روز شنبه درنشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان البرز افزود: هفته گرامیداشت دولت فرصت مناسبی برای تحقق این امر مهم است تا با بیان عملکردها به ایرادات خود رسیده و آنها را ر... ادامه »
17
معاون سیاسی در دیدار با فرمانداران و مدیران:
مردمی شدن برنامه های هفته دولت در اولویت تقویم اجرایی قرار گیرد
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز بر ضرورت مردمی شدن برنامه های هفته دولت تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«فتح اله حقیقی» با بیان این مطلب در نشستی سه ساعته با فرمانداران و مدیران که با محور هماهنگی برنامه های هفته دولت انجام شد، پیشنهادات مدیران را مورد بررسی و هم اندیشی قرار داد و اظهارداشت: برنامه های این... ادامه »
16
سالمندان فراموش شدگان کوران کار اداری نباشند/
بانک اطلاعاتی سالمندان استان البرز تدوین شود
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز اجرای برنامه های راهبردی و عملیاتی ویژه قشر سالمند در استان را نیازمند احصاء و تکمیل بانک اطلاعاتی دانست و اداره کل بهزیستی استان را ملزم به اجرای آن نمود. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«فتح اله حقیقی» ظهر سه شنبه در جلسه «شورای سالمندان» استان با تأکید بر این... ادامه »
15
سمینار اجلاس نماز با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به وجود آسیب های اجتماعی در عصر کنونی، ترویج و بستر سازی اقامه نماز را یکی از راه های پیشگیری و کاهش آسیب ها برشمرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،فتح اله حقیقی در نشست هماهنگی اجلاس نماز اظهار داشت: این ما هستیم که به اقامه نماز احتیاج داریم و همه موظف هستیم به حکم وظیفه اسلامی... ادامه »
15

معاون سیاسی استاندار خبر داد:

بسیج سازمان های مردم نهاد در البرز برای مبارزه با پدیده ای شوم
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه طرح های مطالعاتی متعددی در حوزه پیشگیری و مبارزه با پدیده شوم اعتیاد صورت گرفته است، خواستار اجرای طرح های عملیاتی با مشارکت سازمان های مردم نهاد شد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«فتح اله حقیقی» پیش از ظهر دوشنبه در نشست"توسعه مشارکت های سازمان های... ادامه »
14
الگوی شامخی برای نخستین کنگره شهدای البرز طراحی شود
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: برای برگزاری نخستین کنگره سرداران و شهدای استان البرز باید در بدو امر الگوی شامخی را طراحی نمود. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«فتح اله حقیقی» پیش از ظهر یکشنبه در نشست"هماهنگی بزرگداشت سرداران و شهدای هشت سال دفاع مقدس استان"،که در دبیرخانه مرکزی این کنگره با حضور "سیدحمیدط... ادامه »
11

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در دیدار با خانواده اداره کل ثبت احوال/

کارت هوشمند به صندوق های 96 کرج برسد  / تقویت زیرساخت های فیبر نوری در استان ضروری است/ علت ثبت دیر هنگام مرگ و موالید بررسی شود
چکیده: معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز تقویت زیرساخت های فیبر نوری را بمنظور صدور کارت هوشمند و تجربه انتخابات الکترونیکی در کرج مهم خواند و گفت: در کنار تقویت بسترهای خدمات الکترونیک، فرایند ثبت وقایع حیاتی نیز بر مدار هوشمند قرار گیرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، «فتح اله حقیقی»پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه ای مشترک با خ... ادامه »
صفحه 1 از 88اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین